Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Sipariş Takibi İletişim
Stüdyo » Kontrol Ünitesi » Kontrol Ünitesi » Kontrol Ünitesi » Kontrol Ünitesi » Kontrol Ünitesi » Kontrol Ünitesi
  • Ürün Özellikleri
  • Teknik Özellikler
  • Ürün Yorumları
  • Ödeme Seçenekleri
  • Kargo ve Ödeme

SSL Plug-in Kontrol Birimi
UC1, eşi benzeri olmayan donanımsal bir plug-in kontrol birimidir. İşlev başına özel düğmeler, ‘Channel EQ’ ve ‘Dinamik’ kontroller, tam bir ‘Bus Compressor’ kontrollerine sahip orta bölüm ve otantik moving-coil (hareketli bobin) kazanç azaltma ölçümü; DAW oturumunuzdaki yeni SSL Native Channel Strip 2 ve Bus Compressor 2 plug-in’lerini kontrol etmenin en yaratıcı, sezgisel ve etkili bir yolunu sunmak için bir araya getirildi.

 

Konsol Ergonomisi ve İş Akışı

SSL prodüksiyon araçları, stüdyo ergonomisi ve iş akışı için bir mihenk taşıdır. UC1, sürece değil üretim hedeflerinize odaklanmanızı sağlayan akıllı ve derinlemesine entegre bir SSL plug-in kontrol yüzeyi geliştirmek için onlarca yıllık analog ve dijital konsol tasarımından yararlanır.

UC1’in kodlayıcı düzeni, anahtarları ve renk grupları, bugüne kadarki en gelişmiş Kanal Şeridi ve Veri Yolu Kompresörü plug-in’lerimizle sorunsuz bir şekilde entegre edilmiş profesyonel SSL konsolu ergonomisi sunar. Kas hafızasını besleyen, benzersiz ses esnekliği sağlayan ve operatöre güven veren bir üretim aracı ile donatılan birden fazla parametre aynı anda ve hassas bir şekilde kontrol edilebilir.

UC1'in her ayrıntısı, kontrolünüzü elinizde tutmanız ve mix’inizin işlemlere nasıl tepki verdiği konusunda bilgi sahibi olmanız için yapıldı. Yerleşik bir yüksek çözünürlüklü ekranın eşlik ettiği özel ön panel kontrol tuşları, doğrudan Channel Strip ve Bus Compressor plug-in’leri arasında hızlı bir şekilde hareket etmenizi sağlar. Ayrıca preset’leri yükleyebilir ve Channel Strip işlem sırasını değiştirebilirsiniz.

 

SSL 360 ° Plug-in Mixer
UC1 sisteminin kalbinde SSL 360 ° Plug-in Mixer bulunur. Tüm ‘Channel Strip’ ve ‘Bus Compressor’ plug-in’lerinizin kontrollerini tek bir yerde görüntüleyin ve kontrol edin. 360 ° Plug-in Mixer, aynı anda birden fazla plug-in ile etkileşim kurmanın verimli bir yolunu sunar ve konsol ile bilgisayardaki iş akışı arasındaki boşluğu doldurur.

 

Channel Strip ve Bus Compressor
UC1, tüm önemli Channel Strip 2 plug-in parametreleri için özel kontroller sağlar. EQ, Filtreler, Compressor ve Gate / Expander kontrolleri, geniş formatlı SSL konsollarında bulunanlarla aynı konfigürasyonu ve görsel geri bildirimi sunarak, kanalınızı işleme noktasında hızlı bir şekilde giriş yapmanıza olanak tanır.

UC1'in kalbinde ‘Bus Compressor’ kontrolleri vardır. Özgün düzeni ve ölçümü, bir SSL konsolunun orta bölümüne yerleştirilmiş donanımsal bir ‘bus compressor’ kontrol ediyormuşsunuz gibi hissettiriyor. 1970'lerden beri SSL konsollarında bulunan klasik bir moving-coil (hareketli bobin) kazanç azaltma ölçeri ile, Bus Compressors zaman sabitlerini temsil eder ve prodüktörler ve mühendislerin enstrümanları, alt grupları ve tabii ki mix bus ile tam olarak nasıl tepki verdiğini bilmeleri için mükemmel bir azalma özelliği kazandırır.

 

SSL Native Channel Strip 2 ve Bus Compressor 2 Plug-in’leri
SSL Native Channel Strip 2 ve Bus Compressor 2 plug-in’lerinin tam lisansları UC1'e dahildir. Channel Strip 2, efsanevi XL 9000 K SuperAnalogue konsolundan EQ ve Dynamics eğrilerinin dijital modellemesine dayanan tam özellikli bir Kanal Şeridi'dir. V2, SSL’nin tescilli anti-cramping algoritmalarını ve dinamik saide-chain’ini harici olarak tetikleme özelliğini ekler. Bus Compressor 2, ek olarak Ratio, Attack ve Release seçenekleri, side-chain’i harici olarak tetikleme yeteneği ve x2 ve x4 yüksek hızda örnekleme gibi birçok özellik ekler.

 

Özellikleri

- Efsanevi SSL iş akışı ve konsol ergonomisi, SSL Native Channel Strip 2 ve Bus Compressor 2 plug-in’lerinin gücüyle buluşuyor.

- Her UC1 satın alımı, SSL Native Channel Strip 2 ve Bus Compressor 2 plug-in’lerinin tam lisanslarını içerir (479,00 $ değerinde)

- SSL Native Channel Strip 2 ve Bus Compressor 2plug-in’lerini kullanırken işlev başına düğme kontrolü.

- Akıllı LED halkalar aracılığıyla kas hafızası oluşur ve sürekli görsel geri bildirim sağlanır.

- Yerleşik ekran size UC1'in şu anda hangi ‘Channel Strip’ ve ‘Bus Compressor’ plug-in’ine odaklandığını söyler ve aynı zamanda size o anda döndürülmekte olan kontrolün değerini gösterir.

- Plug-in’ Preset’lerini yükleyin ve Channel Strip yönlendirmesini doğrudan UC1'den değiştirin.

- SSL Native Bus Compressor plug-in’inden çalıştırılan otantik moving-coil (hareketli bobinli) Bus Compressor kazanç azaltma ölçümü.

- SSL Plug-in Mixer (SSL 360 ° içinde barındırılır), ‘Channel Strip’ ve ‘Bus Compressor’ tek bir ekrandan görüntülemek ve kontrol etmek için bir yer sağlar.

- Plug-in Mixer'e bağlı 3 farklı DAW arasında geçiş yapın.

- Fırçalanmış ve anotlanmış üst plaka ile yüksek kaliteli tamamen metal muhafaza.

- Bilgisayara Yüksek Hızlı USB bağlantısı.

- SSL 360 ° Mac ve PC yazılımı.

Et
Alışveriş Puanı: Kargo Hızı Puanı: Satıcı İlgisi:
Moog&ssl Daha önce hatta ön ödemeli siparişlerim de oldu herşey zamanında sorunsuz...
Erdoğan t.
İzmir / Karşıyaka
2022-12-20

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


E-Bülten ile Kampanyalardan Haberdar Ol.

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Mağazadan Teslim İmkanı

7/24 Güvenli Alışveriş

Alışverişlerde 12 Taksit İmkanı

200 TL ve üzeri ücretsiz kargo

Analog Girişler1x DB25 - 8 kanal (Tascam standartı - balanslı)
Analog Çıkışlar1x DB25 - 8 kanal (Tascam standartı - balanslı)
Frekans Cevabı10Hz-100kHz
THD+N-100dBu
Giriş Seviyesi+20dBu
En215 mm
Derinlik220 mm