Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Sipariş Takibi İletişim
Stüdyo » Ses Kartları » USB
  • Ürün Özellikleri
  • Teknik Özellikler
  • Ürün Yorumları
  • Ödeme Seçenekleri
  • Kargo ve Ödeme

Stüdyoda ve Yolda! Sınıfında Lider Performans
Solid State Logic SSL 12, bir masaüstü cihazdan eksiksiz performans ve çok yönlülük talep eden prodüktörler ve mühendisler için mükemmel bir ses kartıdır. SSL 12, yolda yanınızda taşıyabileceğiniz bir prodüksiyon merkezi olma yeteneğine sahiptir. Ödün vermeyen düşük gürültü ve yüksek kazanç performansına sahip SSL tasarımlı dört mikrofon pre-amfisi, ünlü SSL rengini eklemek için Legacy 4K analog geliştirme, birinci sınıf dönüştürücülerden sınıfının lideri dinamik aralık, kapsamlı dinleme bölümü, ADAT genişletilebilirliği, talkback mikrofonu, esnek kulaklık çıkışları ve sezgisel masa stili yazılım mikseri ile SSL 12, tamamen USB ile çalışan bir ses kartının yapabilecekleri için yeni bir çıta belirledi.

Büyük Stüdyo Özellikleri, Küçük Masaüstü Alanı
SSL 12, normalde üst düzey rafa monte kartlar için ayrılan olağanüstü miktarda profesyonel stüdyo özelliği ile yüklenir. Dinleme için ADAT bağlantısı, yerleşik talkback mikrofonu ve inanılmaz derecede güçlü bir cue mixeri (birbirinden bağımsız 4 adede kadar sıfıra yakın gecikmeli performans mixleri oluşturmanıza olanak tanır) ile birlikte en zorlu kayıt oturumlarının üstesinden gelir.

Mix için, alternatif monitör değiştirme ve atanabilir ön panel kontrol odası işlevleri, ihtiyacınız olan her şeyi parmaklarınızın ucuna getirir.

Prodüksiyon için, synth'leriniz ve FX ekipmanlarınız için CV kontrolü ile USB Loopback, MIDI I/O ve DC-bağlı çıkışlar, yaratıcılığınızı sürdürmek için size yüksek kaliteli bir ortam sağlar. Hepsinden önemlisi, sürekli genişleyen SSL Üretim Paketi (olmazsa olmaz sanal araçlar, plug-in’ler, sample ve DAW'lar ile birlikte gelir) prodüksiyonlarınızı hayata geçirmenize yardımcı olur.

SSL Stüdyo Kalitesi ve Uzmanlığı
50 yılı aşkın bir süredir SSL, dünyanın en tanınmış sanatçıları ve kayıt stüdyoları tarafından kullanılan son teknoloji mixing konsolları ve donanım işlemcileri tasarlamaktadır. Bu süre zarfında, profesyonel ses ekipmanlarının dünya lideri bir üreticisi olarak ünleri, üretim iş akışlarını ve gelişmiş stüdyo ergonomisini düzene sokarak elde edilen, sürekli ses mükemmelliği ve teknik yenilik arayışına odaklandı. SSL 12, "geleneksel" masaüstü ses kartını, olağanüstü ses kalitesi sunan kompakt bir formda inanılmaz birçok özellik ile daha önce hiç olmadığı bir yere taşıyor. Alışılmış Alps potları, Neutrik konektörler ve göz alıcı bir alüminyum ön panele sahip SSL 12, uzun süre dayanıklı olacak şekilde üretilmiştir.

SSL 4000 Serisi (4K) Konsolundan İlham Alan Gerçek Analog Geliştirme
SSL, analog elektronik ve konsol tasarımında yenilikçi bir geçmişe sahiptir. Klasik '242' ve '292' EQ devrelerinin sesi, efsanevi SSL Bus Compressor'ün vurgusu veya çığır açan SuperAnalogue tasarımlı mikrofon amfileri ve konsollarının inanılmaz bant genişliği ve ses doğruluğu olsun, SSL her zaman dünyadaki teknolojiyi ileriye taşımıştır. Legacy 4K, SSL 4000 serisi bir konsolun (genellikle "4K" olarak anılır) karakterinden ilham alan tamamen analog bir geliştirme efektidir. 4K sesin iki temel özelliğini tek bir devrede toplar. Legacy 4K devresinin yapacağı ilk şey, vokalinize veya enstrümanınıza biraz heyecan katmaya yardımcı olan, ileri ama müzikal sesli yüksek frekanslı bir EQ artışı sağlamak olacaktır. İkinci olarak, ince ayarlanmış harmonik içerikle biraz hafif analog distorsiyon ekleyerek, herhangi bir sesi daha keskin ve karakterli bir şekilde desteklemeye yardımcı olur.

Ana Özellikler:
• USB ile çalışan bir cihaz için rakipsiz EIN performansına ve geniş kazanç aralığına sahip 4 adet SSL tasarımlı mikrofon pre-amfileri
• Kanal Başına Efsane 4K düğmeleri - 4000 serisi konsoldan ilham alan, herhangi bir giriş kaynağı için analog renk geliştirme özelliği
• Gitar, bas veya vintage enstrümanlar için 2 Hi-Z enstrüman girişi
• Yüksek empedanslı veya yüksek hassasiyetli kulaklıkları karşılayan değiştirilebilir çalışma modlarına sahip 2 adet profesyonel kalitede kulaklık çıkışı. İsterseniz her bir kulaklık çıkışını ek balanslı/balanssız line seviyesi çıkışları olarak yeniden kullanılabilir.
• 32-bit / 192 kHz AD/DA Dönüştürücüler - ürettiklerinizi tüm ayrıntılarını kaydedin ve dinleyin
• ADAT IN - giriş kanalı sayısını 8'e kadar dijital ses kanalıyla genişletin
• Kulaklık A, B ve Line 3-4 çıkışlarına yönlendirilebilen Dahili Talkback Mikrofon
• 4 adet ayrılmış balanslı çıkış ve çarpıcı dinamik aralık ile hassas Monitor Level
• 3 ve 4’üncü çıkışları alternatif bir monitör seti bağlamak için veya +24 dBu çalışma seviyeleri ile stüdyo dış ekipmanına bağlanmak için ek line seviyesi çıkışları olarak kullanın.
• SSL 12 Mixer: SSL 360°'de bulunan güçlü dijital mixer - Düşük gecikme süreli cue mixlerinizi hızla oluşturun.
• CV giriş enstrümanlarını ve FX ekipmanını kontrol etmek için DC bağlantılı çıkışlar
• 3 adet kullanıcı tarafından atanabilen ön panel düğmesi - çeşitli dinleme işlevleri ve talkback açma/kapama için atama yapılabilir
• MIDI Giriş/Çıkış
• SSL Üretim Paketi Yazılım Paketi (1000 $ değerinde yazılım ve ses); SSL Complete'e 3 aylık ücretsiz abonelik ve ayrıca 3. taraf DAW'lar, sanal araçlar ve plug-in’lerden oluşan özel bir koleksiyon içerir.
• Mac/Windows için USB üzerinden güç alan ses kartı - güç USB 3.0 tarafından sağlanır, ses USB 2.0 protokolü aracılığıyla sağlanır

SSL 12 Mixer
Çapraz platform Mac ve Windows SSL 360° uygulaması, SSL 12'nin her yönünü yapılandırabileceğiniz ve kontrol edebileceğiniz güçlü, ancak sezgisel konsol tarzı

SSL 12 Mixer
• Birden çok sıfıra yakın gecikme süreli kulaklık mix’i kurun
• HP A ve HP B çıkışlarını farklı kulaklık hassasiyetleri için yapılandırın veya line seviyesinde ek çıkışlar olarak yeniden kullanın
• Kullanıcı tarafından atanabilen 3 ön panel düğmesini özelleştirin
• Geri Döngü (Loopback) kaynağınızı seçin
• SSL 12 Mixer şablonlarını Kaydet/Yükle

SSL Production Pack (1000$’ın üzerinde yazılım ve ses içerir)
Sektördeki en sevdiğiniz araçlarından ilham verici yazılımlar SSL 12, sahip olunması gereken sanal araçlar, plug-in’ler, sample’lar ve DAW'lar ile dolu benzersiz bir SSL ve 3. taraf yazılım koleksiyonu olan SSL Production Pack ile birlikte gelir. Bırakın yaratıcılığınız parlasın ve projeleriniz hayata geçsin.

SSL Production Pack şunları içerir:
• SSL Complete aboneliğine 3 aylık ücretsiz erişim
• Auto-Tune Unlimited aboneliğine 3 aylık ücretsiz erişim
• Output tarafından Arcade aboneliğine 3 aylık ücretsiz erişim
• SSL Vocalstrip 2 ve Drumstrip plug-in’leri için kalıcı lisanslar
• IK Multimedya Amplitube 5 SE
• Celemony Melodyne Essential
• Native Instruments Hybrid Keys & Komplete Start
• Ableton Live 11 Lite
• AAS Session Bundle plug-in’Leri
• Loopcloud'dan 1,5 GB Sample

 

SSL 12 Özellik Tablosu

Bilgisayar Bağlantısı

USB 3.0 

Eşzamanlı Girişıkış

12 x 8 

Mikrofon Preamfileri 

Phantom Power 

Var 

AD / DA Çözünürlük 

32-bit/192 kHz 

Analog Girişler 

4 x XLR-¼" combo (Mic/Line), 2 x ¼" (Hi-Z) 

Analog Çıkışlar 

4 x ¼" (Line) 

Kulaklık Çıkışları

2 x ¼" 

Dijital Girişler

1 x Optical (ADAT) 

MIDI Girişıkış

Var 

USB 

1 x Type USB-C 

Yazılım

SSL Production Pack 

Loopback 

Var 

Talkback Mic 

Var 

Güç

USB'den Güç Alan

İşletim Sistemi Gereksinimleri – Mac 

MacOS 10.15 veya üstü

İşletim Sistemi Gereksinimleri – Windows 

Windows 10, Windows 11 

Yükseklik

58.65 mm 

Genişlik

286.75 mm 

Derinlik

154.94mm 

Ağırlık

1,4 kg 

 

SSL 12 Ses Spesifikasyon Tablosu

Dönüştürücüler

192 kHz /32-bit 

Mikrofon Amfi Kazancı

62 dB 

Mic Amp EIN (A-ağırlıklı)

-130.5 dBu 

Line Girişleri Maks Seviye

+24 dBu 

Line Çıkışları Maks Seviye

+24 dBu 

Enstrüman Girişi Maks. Seviye

+14 dBu 

Monitör/Line Çıkışları Dinamik Aralık

> 120 dB 

Kulaklık Çıkışı Dinamik Aralık

112 dB 

 

SA
Alışveriş Puanı: Kargo Hızı Puanı: Satıcı İlgisi:
Olması gerektiği gibi, dostça ve bilgili bir alışveriş. BL Müzik ile ilk alışverişim. İstediğim ürünü hemen, son derece iyi paketlenmiş bir şekilde hemen yolladılar.\\r\\nÜrün 24 saat geçmeden elime geçti.
Selim A.
İstanbul / ޞişli
2023-10-27
HK
Alışveriş Puanı: Kargo Hızı Puanı: Satıcı İlgisi:
Teşekkürler BL! Mesaj ve e-posta ile yanıt gecikti ancak telefonda çok yardımcı oldular. Her şey bir yana başka yerde olmayan cihazları temin edebilmeleri çok değerli. \\r\\nTeşekkür...
Halil K.
İzmir / Konak
2023-02-13
db
Alışveriş Puanı: Kargo Hızı Puanı: Satıcı İlgisi:
Hızlı alışveriş Alışverişten hemen sonra ürün kargoya verildi ve ertesi gün elime ulaştı. Kart ile ilgili detaylı bilgi veren arkadaşa da çok teşekkürler.
doğan b.
Bilecik / Bozüyük
2022-12-20

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


E-Bülten ile Kampanyalardan Haberdar Ol.

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Mağazadan Teslim İmkanı

7/24 Güvenli Alışveriş

Alışverişlerde 12 Taksit İmkanı

200 TL ve üzeri ücretsiz kargo