Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Sipariş Takibi İletişim
  • Ürün Özellikleri
  • Teknik Özellikler
  • Ürün Yorumları
  • Ödeme Seçenekleri
  • Kargo ve Ödeme

Özellikleri arasında manuel clock referansı seçimi, durum LED`leri ve Word clock çıkışı bulunmaktadır. TEB en yüksek esneklik için tasarlanmıştır. Hammerfall serisi ve HDSP 9652 ile 88.2 kHz ve 96 kHz gibi sample oranlarında bile kullanılabilir.
 
TDIF özelliğini karşılamak üzere, ikili "Line" modu, bir kanalı iki-hızlı yapmak için iki kanalı tek-hızlı yapar. Bu sayede 88.2/96 kHz`de 4 kanal kullanılabilir. Yerleştirme, birlikte gelen kelepçe ile kolaylıkla yapılabilir, anakart üzerinde PCI yuvası bulunması gerekmemektedir. Entegre Clock Seçme Anahtarı, TDIF referans clock`unu seçer, bu sayede en fazla sorun çıkaran TDIF cihazlarıyla bile clocking sorunlarının önüne geçilir. EXB`lerin kullanımı Genişleme Kartlarının kullanımı, RME kartlarının basit yapılı ve bilgi veren "Settings" dialogu sayesinde oldukça kolaydır. TEB, ADAT giriş ve çıkışlı herhangi bir konvertör çalışmaktadır, ancak dahili olarak bağlamıştır. Bu nedenle kartın giriş selektörü dahili (internal) olarak ayarlanmalıdır. TEB, clock`unu karttan ya da harici TDIF cihazından karşılamaktadır. Bu seçim, yuva kelepçesindeki anahtarla yapılmaktadır.

Giriş Durumu, seçili girişi görüntüler (dahili), mevcut sample oranı (44.1/48) ve format (ADAT). Tüm kartların ADAT çıkışı TDIF çıkışa paralel olarak çalışmaktadır. Hammerfall ya da HDSP 9652 İki-Hızlı modda çalıştırıldığında, TEB, ses verisini otomatik olarak İkili-Line moduna dönüştürür.

Uyumluluk Notları; HDSP 9652 İki TEB bağlanabilir ve eşzamanlı olarak çalıştırılabilir. Bir TEB, AEBx-I ya da AEBx-O ile kullanılabilir. DIGI96 Serisi TEB`ler, DIGI kartların dahili ADAT arabirimi kullanırlar. Bu nedenle DIGI96 (ADAT`ı desteklemez) ile birlikte çalışmazlar. Bir TEB bağlanıp, çalıştırılabilir.

Hammerfall DSP Multiface / Digiface Multiface ve Digiface, Hammerfall DSP PCI kartını kullanmaktadır. Bu kartta hiçbir dahili giriş ve çıkış bulunmamaktadır. Bu nedenle Genişleme kartları kullanılamaz. Hammerfall Serisi; Dahili konnektör ADAT1Out, ilk versiyonlarda bulunmadığı için, Hammerfall ya da Hammerfall Light, 1.5 ya da daha yüksek kart revizyonu gerektirmektedir. Bir TEB bağlanıp, çalıştırılabilir. Buna ek olarak bir AEBx-O eşzamanlı olarak kullanılabilir.

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.

Dijital Girişler1x TDIF (Tascam Digital Interface, D-Sub)
Dijital Çıkışlar1x TDIF (Tascam Digital Interface, D-Sub)

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


E-Bülten ile Kampanyalardan Haberdar Ol.

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Mağazadan Teslim İmkanı

7/24 Güvenli Alışveriş

Alışverişlerde 12 Taksit İmkanı

200 TL ve üzeri ücretsiz kargo