Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Sipariş Takibi İletişim
Stüdyo » Ses Kartları » USB
  • Ürün Özellikleri
  • Teknik Özellikler
  • Ürün Yorumları
  • Ödeme Seçenekleri
  • Kargo ve Ödeme

Çok Kanallı Amiral Gemisi
Fireface UFX III, 94 kanala kadar giriş çıkışı kolaylıkla yönetebilen bir ses kartı olarak çok kanallı stüdyoların yönetici merkezidir. Benzersiz esnekliği, uyumluluğu, DURec'in (Doğrudan USB Kaydı) dahil edilmesi ve RME'nin ünlü düşük gecikme süreli donanım ve sürücü tasarımları, her modda ve uygulamada kusursuz çalışmayı garanti eder.
SteadyClock FS, MADI I/O (64 kanal), güçlü DSP, USB 3.0 (tam 94 kanal G/Ç Sınıfı Uyumlu), TotalMix FX, Doğrudan USB Kayıt ve Gelişmiş Uzaktan Kumanda desteği gibi profesyonel özelliklerle dolu USB (ayrıca satılır), Fireface UFX III, çok kanallı kayıt, miks ve mastering için profesyonellerin tercih ettiği araçtır.
Fireface UFX III, yeni geliştirilmiş bir analog ve dijital kartı temel alır. Analog kart, DC-bağlı analog çıkışların yanı sıra geliştirilmiş THD+N değerine sahip yeni AD ve DA dönüştürücüler sunarken, dijital kart ise güncellenmiş yüksek teknoloji bileşenleri sayesinde ilginç yeni özellikler sağlar.
Bağlantı ve Özellikler
12 adet Analog Giriş/Çıkış
4 x XLR/TRS Mic/Inst/Line
2 x Kulaklık Çıkışı
1 adet AES/EBU Giriş/Çıkış
2 x ADAT Giriş/Çıkış
2 adet SPDIF Giriş/Çıkış
1 x Word Clock Giriş/Çıkış / MADI Koaksiyel
1 x MADI optik Giriş/Çıkış
2 x MIDI Giriş/Çıkış
RME USB 3.0
TotalMix FX
ARC USB
DURec
Sınıf Uyumlu Mod
AutoSet Dijital Kazanç Kontrolü
DC-bağlı Çıkışlar
Dahili Efektler
SteadyClock FS
Güçlü USB 3 Performansı
Fireface UFX III'ün ön paneli, mikrofon, enstrüman ve line sinyalleri için dört adet yüksek performanslı XLR/TRS kombo girişi, +19 dBu çıkış seviyeli iki stereo kulaklık jakı, MIDI G/Ç ve bir USB bağlantı noktası sağlar. DURec işlevi (Doğrudan USB Kaydı) ile birlikte USB bağlantı noktası, seçilen giriş ve çıkış sinyallerinin (80 kanala kadar) bağlı bir USB depolama ortamına bağımsız olarak kaydedilmesine olanak tanır.
Arka panel, Fireface UFX III'ün esnek bağlantı kapasitesini ortaya koyuyor. Başka bir MIDI G/Ç'nin yanı sıra, iki optik ADAT G/Ç, bir AES/EBU G/Ç ve line düzeyine sahip sekiz dengeli analog çıkış (XLR stereo monitör çıkışları dahil) mevcuttur. Yeni Çoklu Mod ile iki ADAT G/Ç, AES G/Ç'ye ek olarak ayrı optik SPDIF girişleri ve çıkışları olarak kullanılabilir. Ayrıca Fireface UFX III, 64 çift yönlü kanala sahip bir optik MADI arabirimi (SC) sunar. Word Clock konektörleri (BNC), gerekirse ek koaksiyel MADI girişi ve çıkışı olarak çalışır.
Kapsamlı MADI Bağlantısı
Fireface UFX III, bir çok RME ve 3. taraf dijital ve analog G/Ç çözümünün kapısını açar. Analog kanal sayınızı genişleterek, çok sayıda kaynak aracılığıyla dijital alan içinde yönlendirme/miksleme yeteneği birçok esnek seçenek sunar. Çoklu harici MADI cihazları da seri olarak bağlanabilir.
MADI esnekliğini daha da artırmak için Fireface UFX III, bazı tipik RME tarzı özelliklere sahiptir. Örneğin, 30 kanal G/Ç (12 analog artı 16 ADAT artı AES) ile sınırlı olan USB 2 modunda, MADI G/Ç, RME'nin tümleşik donanım mikseri TotalMix FX aracılığıyla kullanılabilir. Word Clock G/Ç'si (BNC), MADI G/Ç'ye (koaksiyel) değiştirilebilir ve özel bir bölme modu, her biri optik ve koaksiyelde 32 kanal olmak üzere her iki MADI G/Ç'nin aynı anda kullanımını bile destekler.
Mix, Dinleme ve Ölçüm için Güçlü Uygulamalar
Fireface UFX III, kapsamlı yönlendirme ve dinleme seçenekleri sunan TotalMix FX DSP mikseri ve dijital veri beslemesini her iki yönde de maksimum hassasiyetle ölçmeye ve analiz etmeye olanak tanıyan DIGICheck Analyzer ile birlikte gelir. TotalMix FX, herhangi bir çıkış için EQ, Dynamics, Reverb ve Delay; müzisyenler için ana monitörler ve kulaklık miksleri ile birden çok gecikmesiz monitör miksinin oluşturulmasını sağlayarak harici bir mikserin yerini tamamen alabilir.
TotalMix Remote, RME ses arayüzlerindeki donanım mikserini ve efektleri kontrol etmek için TotalMix FX için bir uzaktan kumandadır. TotalMix Remote, iPad ve Windows/Mac bilgisayarlardaki ana sistemin mevcut durumunu yansıtır - tüm miks durumu, tam yönlendirme, tüm FX ayarları, seviye ölçerlere kadar ve her şey gerçek zamanlı olarak. Ethernet ve WiFi aracılığıyla tüm mikser ve FX ayarlarını uzaktan kolayca yapın.
DC Bağlı Çıkışlar - CV/Gate Voltaj Kontrolü
Çoğu ses kartı, geleneksel olarak, aşırı düşük frekansları filtrelemek için kapasitörlerin kullanıldığı 'AC-bağlı çıkışlar' ile tasarlanır.
Bu frekanslar genellikle ses için istenmeyen olarak kabul edilirken (headroom’u tüketmek ve potansiyel olarak diğer ekipmanlara zarar vermek gibi) DC bağlantısının kullanışlı olduğu bir örnek olarak Pitch değerleri veya LFO'lar gibi statik veya yavaş hareket eden sinyallerin çeşitli parametreler üzerinde kontrol için kullanıldığı modüler synthesizer dünyasıdır.
Fireface UFX III'ün line seviyesi çıkışlarının tümü, tamamen DC bağlantılı, modüler sythnesizer’lara (popüler Eurorack ve Moog/MOTM/Synthesizer formatları gibi) ve diğer stüdyo donanımına kontrol voltajlarının (CV) veya Gate bilgilerinin gönderilmesine izin verir.
Tüm özelliklere rahat ve doğrudan erişim için tüm cihaz durumlarını doğrudan ön panelden kontrol edebilirsiniz.
USB 3 Sınıf Uyumlu Ses
Fireface UFX III iki farklı modda çalışır: sürücü tabanlı USB 3 ve Sınıf Uyumlu (Class Compliant). Sınıf Uyumlu modu, Windows, Mac OSX ve Linux gibi işletim sistemleri tarafından yerel olarak desteklenen bir standarttır. Tescilli sürücü gerekmez, CC sabit yazılımı yüklendiğinde cihaz doğrudan tanınacaktır.
Fireface UFX III, RME'nin Sınıf Uyumlu Modunda tam USB 3.0 desteğine sahip ilk ses kartıdır. Bu, tüm kanalları Linux, Mac ve iPadOS için sürücüsüz işletimde kullanılabilir hale getirir. USB C özellikli bir iPad Pro, iPad için TotalMix FX'te ve sistem düzeyinde kayıt ve oynatma için 94 adede kadar kanalı yönetebilir.
ARC USB Uzaktan Kumanda - Plug'n Play Plus
İsteğe bağlı mevcut ARC USB, bilgisayarınıza USB aracılığıyla bağlanır ve TotalMix FX ile doğrudan konuşur. 15 serbestçe atanabilir ve ışıklı düğme, bir kontrol tekerleği ve bir ayak pedalı bağlamak için TS jakı bulunur.
ARC USB, Fireface UFX III için bir USB 1.1 MIDI uzaktan kumandasıdır. UAC 1 sınıfı bir cihaz olarak çalışması sayesinde, Windows ve Mac OS X ile yerel olarak uyumludur. İşletim sisteminde bulunur bulunmaz, TotaIMix FX ARC USB'yi otomatik olarak algılar ve UFX III'ü kontrol etmek için basit MIDI uzak komutları aracılığıyla onunla iletişim kurar.
DURec (Doğrudan USB Kayıt)
DURec, doğrudan USB depolama cihazlarına ön USB bağlantı noktası üzerinden tüm input ve outputların kaydedilebildiği entegre bir dijital kayıt sistemidir.
Fireface UFX, en fazla 2 TB kapasiteye sahip USB flash sürücülere veya hard disklere kayıt yapabilir. Kayıt işlevselliği dahili DSP tarafından sağlanır ve bu nedenle bağlı olduğu Windows veya Mac bilgisayardan bağımsızdır.
Daha Üstün Özellikler
TotalMix FX - Stüdyo ve Canlı Performanslar için üstün özelliklere sahip Miks/Yönlendirme seçenekleri
2001'den beri TotalMix, RME'nin ses kartlarına sınırsız yönlendirme ve miks seçenekleri ekliyor. Mevcut çıkış kanalları kadar çok sayıda bağımsız alt miks oluşturma konusundaki benzersiz yeteneği, onu türünün en esnek ve güçlü mikseri haline getirdi.
DIGICheck
RME'nin dijital ses akışlarını ölçmek, test etmek, ölçmek ve analiz etmek için benzersiz bir yazılım aracı. 2, 8 veya bütün kanalların seviyesini ölçebilir ve profesyonel kalitedeki Spectral Analyzer, Goniometer ve Bit Statistics gibi sayısız seçenek sunar. Channel Status ölçümleri bile mümkündür. DIGICheck, Windows işletim sisteminde global kayıt işlevini ve oynatma verilerinin doğrudan okunmasını sağlar. RME'nin web sitesinden ücretsiz olarak indirilebilir.
SteadyClock FS - Referans sınıfı Dijital Saat
RME'nin jitter (analog-dijital dönüştürme sırasında ortaya çıkabilen zamanlama hataları) önleme teknolojisi cihazı harici saat sinyalinden tamamen bağımsız hale getirerek mükemmel zamanlama kalitesini garanti eder ve yüksek verimli jitter azaltma özelliği sayesinde, dönüştürücüler sürekli dahili saatle çalışıyormuş gibi çalışırlar. Sonuç olarak bozulmamış bir ses deneyimini garanti ederler!
RME USB - Sesi en düşük gecikme süresi ve sektör lideri kararlılıkla aktarın
Ürünlerimiz için güvenilir, kararlı ve düzenli olarak güncellenen sürücülerle RME ses kartınızı Mac ve PC'de kullanın. RME Audio kendi arayüz çekirdeğini geliştiriyor, yükseltmeler, değişiklikler veya hata düzeltmeleri için 3. taraflara bağımlı değil, böylece müşteriler en son işletim sistemlerini kesinti veya gecikme olmaksızın kullanabilirler."
Teknik Özellikler
Analog
AD, Line Girişi 1-8, arka
Giriş: 6,3 mm TRS, elektronik olarak dengeli
Sinyal Gürültü oranı (SNR) @ LogGain: 116 dB (AES17), 118 dBA
Sinyal Gürültü oranı (SNR) @ +4 dBu: 115 dB (AES17), 117 dBA
Frekans tepkisi @ 44,1 kHz, -0,1 dB: 8,9 Hz – 20,4 kHz
Frekans tepkisi @ 96 kHz, -0,5 dB: 4,3 Hz – 45,2 kHz
Frekans tepkisi @ 192 kHz, -1 dB: 3 Hz – 89 kHz
Filtre: Short Delay Sharp, 5 / 5 / 6 Sample delay
-1 dBFS'de THD: < -120 dB, < %0,0001
THD+N @ -1 dBFS: < -110 dB, < %0,00032
Kanal ayrımı: > 110 dB
Maksimum giriş seviyesi: +19 dBu
Giriş: 6,3 mm TRS jakı, elektronik olarak dengeli
1 kHz'de giriş empedansı: 10 kOhm dengesiz, 10,6 kOhm dengeli
Düşük Kazanç ve +4 dBu arasında değiştirilebilir giriş hassasiyeti
0 dBFS @ Düşük Kazanç için giriş seviyesi: +19 dBu
+4 dBu'da 0 dBFS için giriş seviyesi: +13 dBu
Değişken dijital kazanç: 0 ila +12 dB
0 dBFS için minimum seviye: +1 dBu, -1,2 dBV
Mikrofon Girişi 9-12, ön
AD olarak, ancak:
Giriş: XLR, elektronik olarak dengeli
1 kHz'de giriş empedansı: 3,4 kOhm
Sinyal Gürültü oranı (SNR) @ 0 dB Kazanç: 117 dB (AES17), 119,5 dBA
THD+N @ -1 dBFS, Kazanç 20 dB: < -110 dB, < %0,00032
Frekans tepkisi @ 44,1 kHz, -0,1 dB: 10,7 Hz – 20,3 kHz
Frekans tepkisi @ 96 kHz, -0,5 dB: 5,1 Hz – 45,0 kHz
Frekans tepkisi @ 192 kHz, -1 dB: 3,5 Hz – 88 kHz
EIN @ 60 dB Kazanç, 150 Ohm, A Ağırlıklı: -129,8 dBu
Kazanç aralığı: 75 dB
Maksimum giriş seviyesi, Kazanç 0 dB: +18 dBu
Maksimum giriş seviyesi, Kazanç 75 dB: -57 dBu
KLİP LED'i: 0 dBFS
SIG LED'i: -60 dBFS
Instrument 9-12'de, ön
AD olarak, ancak:
Giriş: 6,3 mm TS jakı, dengesiz
Giriş empedansı @ 1 kHz: 1 MOhm
Sinyal Gürültü oranı (SNR): 116 dB (AES17), 118,5 dBA
Frekans tepkisi @ 44,1 kHz, -0,5 dB: 2,4 Hz – 20,0 kHz
Frekans tepkisi @ 96 kHz, -1 dB: 1,6 Hz – 28 kHz
Frekans tepkisi @ 192 kHz, -3 dB: 0,8 Hz – 54 kHz
THD+N @ -1 dBFS, Kazanç 20 dB: < -107 dB, < %0,00045
Kazanç aralığı: 42 dB
Maksimum giriş seviyesi, Kazanç 8 dB: +21 dBu
Maksimum giriş seviyesi, Kazanç 50 dB: -21 dB
DA, Line Çıkışı 3-8, arka
Çıkış: 6,3 mm TRS jakı, servo dengeli
Sinyal Gürültü oranı (SNR) @ HiGain: 116,5 dB (AES17), 118,5 dBA
Sinyal Gürültü oranı (SNR) @ +4 dBu: 116 dB (AES17), 118 dBA
-10 dBV'de Sinyal Gürültü oranı (SNR): 107 dB (AES17), 109 dBA
Frekans tepkisi @ 44,1 kHz, -0,1 dB: 0 Hz – 20,2 kHz
96 kHz'de frekans tepkisi, -0,5 dB: 0 Hz – 44,6 kHz
Frekans tepkisi @ 192 kHz, -1 dB: 0 Hz – 77,5 kHz
THD+N: < -110 dB, < %0,00032
Kanal ayrımı: > 110 dB
Çıkış seviyesi değiştirilebilir Yüksek Kazanç, +4 dBu, -10 dBV
0 dBFS'de çıkış seviyesi @ Yüksek Kazanç: +19 dBu
+4 dBu'da 0 dBFS'de çıkış seviyesi: +13 dBu
-10 dBV'de 0 dBFS'de çıkış seviyesi: +2 dBV (+4,2 dBu)
Çıkış empedansı: 75 Ohm
DA - Stereo Monitör Çıkışı XLR (1-2)
DA olarak, ancak:
Çıkış: XLR, dengeli
Çıkış seviyesi değiştirilebilir 24 dBu, Yüksek Kazanç, +4 dBu, -10 dBV
24 dBu'da 0 dBFS'de çıkış seviyesi: +24 dBu
0 dBFS'de çıkış seviyesi @ Yüksek Kazanç: +19 dBu
+4 dBu'da 0 dBFS'de çıkış seviyesi: +13 dBu
-10 dBV'de 0 dBFS'de çıkış seviyesi: +2 dBV (+4,2 dBu)
Çıkış empedansı: 150 Ohm
DA - Stereo Monitör Çıkışlı Phone (9-12)
DA olarak, ancak:
Çıkış: 2 x 6,3 mm TRS stereo jak, dengesiz
0 dBFS'de maksimum çıkış seviyesi, Yüksek: +19 dBu
0 dBFS'de maksimum çıkış seviyesi, Düşük: +2 dBV
32 Ohm yükte kanal başına maksimum güç, %0,02 THD: 200 mW (2,5 Vrms, +10 dBu)
Sinyal Gürültü oranı (SNR) @ Yüksek: 116,5 dB (AES17), 118,5 dBA
Sinyal Gürültü oranı (SNR) @ Düşük: 115 dB (AES17), 117 dBA
Çıkış empedansı: 2 Ohm
MIDI
5 pinli DIN jaklarıyla 2 x MIDI G/Ç
Optik çiftli giriş ile galvanik olarak izole edilmiş
Yüksek hızlı mod: Titreşim ve tepki süresi tipik olarak 1 ms'nin altındadır
Giriş ve çıkış için ayrı 128 bayt FIFO'lar
MADI aracılığıyla 2 x MIDI G/Ç
Kanal 56'nın Kullanıcı biti aracılığıyla görünmez iletim (48 kHz'e kadar)
Kanal 28'in Kullanıcı biti aracılığıyla görünmez iletim (96 kHz'e kadar)
Dijital
Saatler: Dahili, ADAT, AES, SPDIF, word clock
Titreşim (Jitter) bastırma: > 50 dB (> 1 Hz)
AD ve DA dönüşümünde etkili saat titreşimi etkisi: sıfıra yakın
PLL, 100 ns'den fazla titreşimde bile sıfır dropout sağlar
Sorunsuz değişken hızlı ADAT işlemi için Dijital Bitclock PLL
Desteklenen sample rate’ler: 28 kHz'den 200 kHz'e kadar
Dijital Girişler
MADI
FDDI çift yönlü SC konnektörü aracılığıyla optik
62,5/125 ve 50/125 uyumlu
BNC (Word Clock girişi) aracılığıyla koaksiyel, 75 Ohm
Yüksek hassasiyetli giriş aşaması (< 0,2 Vpp)
56 kanal ve 64 kanal modunun yanı sıra 96k Frame kabul eder
Standart: 64 kanala kadar 24 bit 48 kHz
S/MUX: 32 kanala kadar 24 bit 96 kHz
S/MUX4: 16 kanala kadar 24 bit 192 kHz
Kilit aralığı: 25 kHz – 54 kHz
Titreşim (Jitter) bastırma: > 50 dB (> 1 Hz)
AES/EBU
1 x XLR, trafo dengeli, galvanik olarak izole edilmiş, AES3-1992'ye göre
Yüksek hassasiyetli giriş aşaması (< 0,3 Vpp)
SPDIF uyumlu (IEC 60958)
Tüketici ve Profesyonel formatı kabul eder
Kilit aralığı: 27 kHz – 200 kHz
Titreşim (Jitter)  bastırma: > 50 dB (> 1 Hz)
ADAT Optik
2 x TOSLINK, Alesis spesifikasyonuna göre biçimlendirme
Standart: 2 x 8 kanal 24 bit, 48 kHz'e kadar
Çift Hız (S/MUX): 2 x 4 kanal 24 bit 96 kHz
Dörtlü Hız (S/MUX4): 2 x 2 kanal 24 bit 192 kHz
Bitclock PLL değişken hızlı operasyonda bile mükemmel senkronizasyon sağlar
Kilit aralığı: 31,5 kHz – 50 kHz
Titreşim (Jitter) bastırma: > 50 dB (> 1 Hz)
SPDIF optik (ADAT 2)
2 x optik, IEC 60958'e göre
Tüketici ve Profesyonel formatı kabul eder
Kilit aralığı: 27 kHz – 200 kHz
Titreşim (Jitter) bastırma: > 50 dB (> 1 Hz)
Word CLock
BNC
Dahili sonlandırma 75 Ohm değiştirilebilir
Otomatik Çift/Dörtlü Hız algılama ve Tek Hıza dahili dönüştürme
SteadyClock, değişken hızda çalışmada bile süper düşük titreşim senkronizasyonunu garanti eder
Ağ içindeki DC ofsetlerinden etkilenmez
Sinyal Adaptasyon Devresi: otomatik merkezleme ve histerezis yoluyla sinyal yenileme
aşırı gerilim koruması
Seviye aralığı: 1,0 Vpp – 5,6 Vpp
Kilit Aralığı: 27 kHz – 200 kHz
Titreşim (Jitter) bastırma: > 50 dB (> 1 Hz)
Dijital Çıkışlar
MADI
FDDI çift yönlü SC konnektörü aracılığıyla optik
62,5/125 ve 50/125 uyumlu
BNC (Kelime Saati girişi) aracılığıyla koaksiyel, 75 Ohm
Yüksek hassasiyetli giriş aşaması (< 0,2 Vpp)
56 kanal ve 64 kanal modunun yanı sıra 96k Çerçeveyi kabul eder
Standart: 64 kanala kadar 24 bit 48 kHz
S/MUX: 32 kanala kadar 24 bit 96 kHz
S/MUX4: 16 kanala kadar 24 bit 192 kHz
Kilit aralığı: 25 kHz – 54 kHz
Titreşim bastırma: > 50 dB (> 1 Hz)
AES/EBU
XLR, trafo dengeli, galvanik olarak izole edilmiş, AES3-1992'ye göre
Çıkış seviyesi Profesyonel 4,5 Vpp, Tüketici 2,6 Vp
AES3-1992 Değişikliği 4'e göre Professional'ı Biçimlendirin
Tüketiciyi (SPDIF) IEC 60958'e göre biçimlendirin
Tek Tel modu, 28 kHz'den 200 kHz'e kadar örnekleme hızı
ADAT
2 x TOSLINK, Alesis spesifikasyonuna göre biçimlendirme
Standart: 2 x 8 kanal 24 bit, 48 kHz'e kadar
Çift Hız (S/MUX): 2 x 4 kanal 24 bit 96 kHz
Dörtlü Hız (S/MUX4): 2 x 2 kanal 24 bit 192 kHz
SPDIF optik (ADAT 2)
2 x optik, IEC 60958'e göre
Tüketici ve Profesyonel formatı kabul eder
Kilit aralığı: 27 kHz – 200 kHz
Titreşim bastırma: > 50 dB (> 1 Hz)
Word Clock
BNC
Maks. çıkış voltajı: 5 Vpp
Çıkış gerilimi @ 75 Ohm sonlandırma: 4,0 Vpp
Çıkış empedansı: 10 Ohm
Frekans aralığı: 27 kHz – 200 kHz
Genel
Güç kaynağı: Dahili anahtarlamalı PSU, 100 - 240 V AC, 36 Watt
Boşta güç tüketimi: 19 Watt
Tipik güç tüketimi: 22-25 Watt
Raf kulakları dahil boyutlar (GxYxD): 483 x 44 x 210 mm (19" x 1,73" x 8,5")
Raf kulaksız boyutlar (GxYxD): 440 x 44 x 210 mm (17,3" x 1,73" x 8,3")
Toplam derinlik: 240 mm (9,4")
Ağırlık: 3 kg (6,6 lb)
Sıcaklık aralığı: +5° ila +50° Santigrat (41° F ila 122°F)
Bağıl nem: < %75, yoğuşmasız

 

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


E-Bülten ile Kampanyalardan Haberdar Ol.

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Mağazadan Teslim İmkanı

7/24 Güvenli Alışveriş

Alışverişlerde 12 Taksit İmkanı

200 TL ve üzeri ücretsiz kargo