Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Sipariş Takibi İletişim
Stüdyo » Ses Kartları » USB
  • Ürün Özellikleri
  • Teknik Özellikler
  • Ürün Yorumları
  • Ödeme Seçenekleri
  • Kargo ve Ödeme

Fireface UCX II, stüdyo ve canlı kayıtlar için ultra kompakt formatta son derece entegre bir profesyonel ses çözümüdür. RME'nin uzun süredir devam eden kompakt gelişmiş arayüzler tasarlama geleneğini sürdürüyor.

En güçlü ve taşınabilir RME Audio USB Arayüzü
Bu benzersiz ses sistemi, analog ve dijital ses verilerini doğrudan Windows ve Mac bilgisayarlara aktarabilir. En son Tak ve Çalıştır teknolojisi, deneyimsiz kullanıcılar için bile basit bir kurulumu garanti eder. İyi düşünülmüş bir Ayarlar iletişim kutusu ve entegre bir yönlendirme çözümü gibi çok sayıda benzersiz özellik, Fireface UCX II'nin hızlı, rahat ve verimli çalışmasını sağlar.

Fireface UCX II, ön panelde XLR kombo konfigürasyonunda iki mikrofon/line preamplifikatörü, iki dijital olarak kontrol edilen line/enstrüman girişi, ardından bir kulaklık jakı, çeşitli kontrol düğmeleri, bir ekran ve ana ses düğmesi barındırır. Arkada on analog balanslı line girişi ve çıkışı, MIDI G/Ç, ADAT G/Ç, AES/EBU ve SPDIF G/Ç, USB 2.0 ve ayrıca değiştirilebilir bir wordclock G/Ç bulunur.

SteadyClock FS ile Fireface UCX II, RME'nin en yeni clock ve jitter engelleme teknolojisine sahiptir. Femtosecond clock temel alan SteadyClock FS, tüm dijital formatlar üzerinden analogdan ve analoga dönüştürürken içsel jitter tüm zamanların en düşük seviyesine indirir.

Tam Bağımsız İşlevsellik
Tüm özelliklere uygun, doğrudan erişim için tüm cihaz durumlarını doğrudan ön panelden kontrol edin. Dört tuş ve kodlayıcı, yüksek çözünürlüklü ve net renkli ekran ve iyi düşünülmüş menü yapısı, kullanıcının cihazın ayarlarını hızla değiştirmesini ve yapılandırmasını sağlar. Ek olarak dahili bellek, ünitenin altı farklı durumunun kalıcı olarak saklanmasına izin verir. Bu nedenle Fireface UCX II, herhangi bir bağlı bilgisayar olmadan tamamen bağımsız olarak çalışabilir. Tek başına kullanımda, bir düğmeye basit bir tıklama ile tamamen farklı cihazlara dönüşebilir. Ayrıca TotalMix FX, MIDI aracılığıyla da kontrol edilebilir.

Mobil Kayıt Donanımınız için hazır 40 Kanal
DURec, tüm girişler ve çıkışlar için arka USB bağlantı noktası aracılığıyla doğrudan USB bellek cihazlarına entegre bir dijital kayıt cihazıdır. USB flash sürücülere veya 2 TB'a kadar kapasiteye sahip sabit sürücülere kayıt yapılmasına olanak tanır. Kayıt işlevi dahili DSP tarafından sağlanır ve bu nedenle bağlı bir Windows veya Mac bilgisayardan bağımsızdır. Bu USB bağlantı noktası alternatif olarak RME'nin isteğe bağlı ARC USB uzaktan kumandasının doğrudan bağlantısı için kullanılabilir.

Doğrudan USB Kaydı, Fireface UCX II'yi bağımsız bir alan kaydediciye ve örneğin sanal ses kontrolleri gibi önceki kayıtlar için güçlü bir çok kanallı canlı oynatıcıya dönüştürür. Canlı konserler, grup provaları veya spontane jam oturumları, ortamdan doğrudan kaydedilebilir ve oynatılabilir - hatta bilgisayar veya yazılım olmadan tamamen bağımsız olarak. Tüm giriş ve çıkış kanalları, kayıt ve oynatma için ayrı ayrı seçilebilir.

Mixing, Monitoring ve Ölçüm için Güçlü Uygulamalar dahildir
Fireface UCX II, kapsamlı yönlendirme ve izleme seçenekleri sunan TotalMix FX DSP mikserin yanı sıra dijital veri akışını her iki yönde maksimum hassasiyetle ölçmeye ve analiz etmeye izin veren DIGICheck Analyzer ile birlikte gelir. TotalMix FX, harici bir mikserin yerini tamamen alabilir ve herhangi bir çıkış için EQ, Dynamics, Reverb ve Delay ile gecikmesiz çoklu monitör mikslerinin oluşturulmasını sağlar.

DC Bağlı Çıkışlar - CV/Gate Voltaj Kontrolü
Çoğu ses kartı, geleneksel olarak, aşırı düşük frekansları filtrelemek için kapasitörlerin kullanıldığı 'AC-bağlı çıkışlar' ile tasarlanır. Bu frekanslar genellikle ses için istenmeyen olarak kabul edilirken (headroom’u tüketmek ve potansiyel olarak diğer ekipmanlara zarar vermek gibi) DC bağlantısının kullanışlı olduğu bir örnek olarak Pitch değerleri veya LFO'lar gibi statik veya yavaş hareket eden sinyallerin çeşitli parametreler üzerinde kontrol için kullanıldığı modüler synthesizer dünyasıdır. Fireface UCX II'in line seviyesi çıkışlarının tümü, tamamen DC bağlantılı, modüler sythnesizer’lara (popüler Eurorack ve Moog/MOTM/Synthesizer formatları gibi) ve diğer stüdyo donanımına kontrol voltajlarının (CV) veya Gate bilgilerinin gönderilmesine izin verir.

Tüm özelliklere rahat ve doğrudan erişim için tüm cihaz durumlarını doğrudan ön panelden kontrol edebilirsiniz.

* Ürünlerin kutusu üzerindeki vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

 

 

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


E-Bülten ile Kampanyalardan Haberdar Ol.

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Mağazadan Teslim İmkanı

7/24 Güvenli Alışveriş

Alışverişlerde 12 Taksit İmkanı

200 TL ve üzeri ücretsiz kargo