Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Sipariş Takibi İletişim
Stüdyo » Ses Kartları » USB
  • Ürün Özellikleri
  • Teknik Özellikler
  • Ürün Yorumları
  • Ödeme Seçenekleri
  • Kargo ve Ödeme

Fireface 802 FS, tümü 19 inçlik bir kasa içinde canlı performans ve stüdyo kullanımı için son derece entegre bir profesyonel ses çözümüdür. Ses, kararlılık ve ultra düşük gecikmeli işlemden ödün vermek istemeyen ve rakipsiz bir profesyonel özellik seti isteyen kullanıcılar için tasarlanmış bir ses kartı. Bir kez daha RME'den en iyinin en iyisi ve hatta biraz daha fazlası dahil olmak üzere devrim yaratan bir ses kartı. 60 kanallı ses, üst düzey mikrofon pre amfileri, referans sınıfı dönüştürücüler, eksiksiz efektler bölümü ve 192 kHz'e kadar çalışma dahil daha birçok özelliğin temelini oluşturur.

 Bağlantı ve Özellikler
·  12 x Analog Giriş/Çıkış
·  4 x XLR/TRS Mikrofon/Inst/Line
·  2 x Kulaklık Çıkışı
·  1 x AES/EBU Giriş/Çıkış
·  2 x ADAT Giriş/Çıkış
·  2 x SPDIF Giriş/Çıkış
·  1 x Word Clock Giriş/Çıkış
·  1 x MIDI Giriş/Çıkış
·  1 x RME USB 2.0
·  Sınıf Uyumlu Mod
·  TotalMix FX
·  ARC USB
·  Dahili FX
·  SteadyClock FS
·  DC bağlantılı çıkışlar

Kayıt Kurulumunuzu Geliştirin - Eşsiz Esnekliği Keşfedin
RME USB 2 teknolojisi ile ultra düşük gecikmeli çalışma, efsanevi RME sürücü kararlılığı ve bakımı ile birlikte. SteadyClock FS Jitter (titreme) bastırma, tüm giriş ve çıkışlar için ayrı ayrı değiştirilebilir referans seviyeleri, tam bağımsız işlevsellik ve Windows PC ve Mac'te aynı kararlılık ile çalışma.

Fireface 802 FS, yeni geliştirilen analog ve dijital kartları temel alır. Analog kart, DC bağlantılı analog çıkışların yanı sıra yeni AD ve DA dönüştürücüler sunarken, dijital kart güncellenmiş yüksek teknoloji ürünü bileşenler sayesinde ilginç yeni özellikler de sağlar.

Fireface 802 FS'nin ön paneli, mikrofon, enstrüman ve line sinyalleri için dört adet yüksek performanslı XLR/TRS birleşik girişi ve +17 dBu çıkış seviyesine sahip iki stereo kulaklık jakı sağlayarak yüksek empedanslı kulaklıklarla bile yüksek ses seviyesi sağlar.

Arka panel, Fireface 802 FS'nin tam bağlanabilirliğini ortaya koyuyor. MIDI ve Word Clock I/O'nun yanı sıra, iki optik ADAT I/O, bir AES/EBU I/O ve hat seviyesinde sekiz dengeli analog giriş ve çıkış mevcuttur. Yeni Çoklu Mod ile, iki ADAT I/O, AES I/O'ya ek olarak ayrı optik SPDIF giriş ve çıkışları olarak kullanılabilir. Kullanıcılar ayrıca isteğe bağlı mevcut ARC USB'yi doğrudan bağlamak için bir USB A bağlantı noktası da bulacaklardır.

Mix, Dinleme ve Ölçüm için Güçlü Uygulamalar
Fireface 802 FS, kapsamlı yönlendirme ve dinleme seçenekleri sunan TotalMix FX DSP mikseri ve dijital veri beslemesini her iki yönde de maksimum hassasiyetle ölçmeye ve analiz etmeye olanak tanıyan DIGICheck Analyzer ile birlikte gelir. TotalMix FX, herhangi bir çıkış için EQ, Dynamics, Reverb ve Delay; müzisyenler için ana monitörler ve kulaklık miksleri ile birden çok gecikmesiz monitör miksinin oluşturulmasını sağlayarak harici bir mikserin yerini tamamen alabilir.

TotalMix Remote, RME ses arayüzlerindeki donanım mikserini ve efektleri kontrol etmek için TotalMix FX için bir uzaktan kumandadır. TotalMix Remote, iPad ve Windows/Mac bilgisayarlardaki ana sistemin mevcut durumunu yansıtır - tüm miks durumu, tam yönlendirme, tüm FX ayarları, seviye ölçerlere kadar ve her şey gerçek zamanlı olarak. Ethernet ve WiFi aracılığıyla tüm mikser ve FX ayarlarını uzaktan kolayca yapın.

USB 2 Sınıfı Uyumlu Ses
Fireface 802 FS iki farklı modda çalışır: sürücü tabanlı USB 2 ve Class Compliant (Sınıf Uyumlu). Class Compliant modu, Windows, Mac OSX ve Linux dağıtımları gibi işletim sistemleri tarafından yerel olarak desteklenen bir standarttır. Özel sürücü gerektirmez, CC ürün yazılımı yüklendiğinde aygıt doğrudan tanınır. Alternatif CC modu, doğrudan ses kartının arkasındaki basmalı düğme ile etkinleştirilebilir.

Fireface 802 FS, Sınıf Uyumlu Mod'da tam USB 2.0 desteği sunar. Bu, tüm kanalları Linux, Mac ve iPadOS için sürücüsüz kullanımda kullanılabilir hale getirir. USB C'li bir iPad Pro, iPad için TotalMix FX'te ve sistem düzeyinde kayıt ve oynatma için 60 adede kadar kanalı yönetebilir.

DC Bağlı Çıkışlar - CV/Gate Voltaj Kontrolü
Çoğu ses kartı, geleneksel olarak, aşırı düşük frekansları filtrelemek için kapasitörlerin kullanıldığı 'AC-bağlı çıkışlar' ile tasarlanır.

Bu frekanslar genellikle ses için istenmeyen olarak kabul edilirken (headroom’u tüketmek ve potansiyel olarak diğer ekipmanlara zarar vermek gibi) DC bağlantısının kullanışlı olduğu bir örnek olarak Pitch değerleri veya LFO'lar gibi statik veya yavaş hareket eden sinyallerin çeşitli parametreler üzerinde kontrol için kullanıldığı modüler synthesizer dünyasıdır.

Fireface 802 FS’in line seviyesi çıkışlarının tümü, tamamen DC bağlantılı, modüler sythnesizer’lara (popüler Eurorack ve Moog/MOTM/Synthesizer formatları gibi) ve diğer stüdyo donanımına kontrol voltajlarının (CV) veya Gate bilgilerinin gönderilmesine izin verir.

ARC USB Uzaktan Kumanda - Plug'n Play Plus
İsteğe bağlı mevcut ARC USB, bilgisayarınıza USB aracılığıyla bağlanır ve TotalMix FX ile doğrudan konuşur. 15 serbestçe atanabilir ve ışıklı düğme, bir kontrol tekerleği ve bir ayak pedalı bağlamak için TS jakı bulunur.

ARC USB, Fireface 802 FS için bir USB 1.1 MIDI uzaktan kumandasıdır. UAC 1 sınıfı bir cihaz olarak çalışması sayesinde, Windows ve Mac OS X ile yerel olarak uyumludur. İşletim sisteminde bulunur bulunmaz, TotaIMix FX ARC USB'yi otomatik olarak algılar ve ses kartını kontrol etmek için basit MIDI uzak komutları aracılığıyla onunla iletişim kurar.
(Kutu içeriğine dahil değildir, ayrıca satılır)

Tavizsiz Ses Kalitesini Deneyimleyin
Daha önceki diğer RME ürünleri gibi, Fireface 802 FS de mükemmel analog devre tasarımını en son dijital dönüştürme teknolojisiyle birleştirir. Tüm dengeli TRS & XLR Giriş-Çıkışların yanı sıra iki kulaklık çıkışı olağanüstü düşük gürültü ve bozulma değerleri sunar. En iyi RME geleneğinde ve ürün felsefesinde dönüştürücüler ve preamfiler "ses" üretmez, kaynak sinyale hiçbir şey eklemez veya çıkarmazlar, sadece olduğu gibi algılarlar.

En yeni düşük gecikmeli A/D ve D/A dönüştürücü yongalarıyla donatılmış olan tüm Giriş/Çıkış'lar 192 kHz'e kadar çalışır ve her iki kulaklık çıkışında bile oynatma sırasında yüksek dinamik aralığa ulaşır. Yüksek güç teknolojileri, yüksek veya düşük empedanslı telefonlar kullanılsa da yüksek ses seviyesi sunar. Verimli Jitter (titreme) azaltma özelliği sayesinde, RME'nin üstün SteadyClock FS'i, harici bir saat kaynağına bile son teknoloji AD / DA dönüşümünü garanti eder.

Her giriş ve çıkış, şu yaygın profesyonel stüdyo seviyelerine ayrı ayrı değiştirilebilir: -10 dBV, +4 dBu, HiGain (dijital tam ölçek için +2 dBV, +13 dBu ve +19 dBu'ya eşdeğer). Tüm çıkışlar ASIO Doğrudan İzleme (ADM) amaçları için kullanılabilir.

Profesyonel Yüksek Şeffaflığa Sahip Preamfiler
Low Latency Conversion (Düşük Gecikmeli Dönüştürme) özelliğine sahip mikrofonlar ve enstrümanlar için.

802 FS, düşük gecikmeli dönüştürücülere sahip dört adet high-transparency preamfisine sahiptir. 802 FS'in mikrofon ve enstrüman preamfileri, klasik konserlerin profesyonel kaydı gibi önemli ihtiyaçlar ve kritik uygulamalar için üst düzey bir preamfi olan OctaMic II'nin klasik teknolojisini kullanır. Simetrik preamp tasarımı, son derece düşük bozulma, mükemmel sinyal-gürültü oranı ve mükemmel doğrusal frekans tepkisine sahiptir. Üst düzey sahne veya tipik stüdyo sinyalleri, düşük seviyeli ve yüksek empedanslı enstrümanlar veya dinamik, kondenser ve ribbon mikrofonlar gibi herhangi bir ses girişini gerçekten değişmeden iletmek ve yükseltmek için birinci sınıf bir çözümdür.

Ön taraftaki dört giriş, dengeli XLR/TS birleşik soketleri kullanır ve alternatif olarak Hi-Z girişleri olarak çalışır. Dört adede kadar gitarı veya diğer enstrümanları doğrudan takın - başka donanım gerektirmez. Her kanal ayrı ayrı 48V fantom güç veya enstrüman moduna geçirilebilir.

Fireface 802 FS, RME'nin esnek ve genişletilebilir ses sistemleri sağlama geleneğini takip eder. Ek pre amplifikatörler veya daha fazla analog giriş eklemek, arkadaki çift ADAT optik Giriş/Çıkış'lar aracılığıyla kolayca yapılır.

Kurulum Geri Çağırma ile Bağımsız Çalışma
Fireface 802 FS doğrudan iPad, MIDI uzaktan kumanda ve ARC USB üzerinden kurulabilir ve yapılandırılabilir. Ek olarak, geçerli yapılandırmanın kalıcı olarak saklanabileceği 6 bellek yuvası vardır. Bu şekilde 802 FS bir bilgisayardan bağımsız olarak çalışır. Bağımsız kullanımda, bir düğmeye basit bir şekilde basılarak kendini farklı cihazlara dönüştürebilir.

ICC - Akıllı Saat Kontrolü
Yalnızca her saat durumunu görüntülemekle kalmaz, aynı zamanda harici kaynağın arızalanması durumunda son geçerli giriş örnekleme hızını da korur. SyncCheck gibi diğer ünlü RME teknolojileri, saat sorunlarının hızlı bir şekilde algılanmasını sağlar.

Daha Üstün Özellikler
TotalMix FX - Stüdyo ve Canlı Performanslar için üstün özelliklere sahip Miks/Yönlendirme seçenekleri
2001'den beri TotalMix, RME'nin ses kartlarına sınırsız yönlendirme ve miks seçenekleri ekliyor. Mevcut çıkış kanalları kadar çok sayıda bağımsız alt miks oluşturma konusundaki benzersiz yeteneği, onu türünün en esnek ve güçlü mikseri haline getirdi.

DIGICheck
RME'nin dijital ses akışlarını ölçmek, test etmek, ölçmek ve analiz etmek için benzersiz bir yazılım aracı. 2, 8 veya bütün kanalların seviyesini ölçebilir ve profesyonel kalitedeki Spectral Analyzer, Goniometer ve Bit Statistics gibi sayısız seçenek sunar. Channel Status ölçümleri bile mümkündür. DIGICheck, Windows işletim sisteminde global kayıt işlevini ve oynatma verilerinin doğrudan okunmasını sağlar. RME'nin web sitesinden ücretsiz olarak indirilebilir.

SteadyClock FS - Referans sınıfı Dijital Saat
RME'nin jitter (analog-dijital dönüştürme sırasında ortaya çıkabilen zamanlama hataları) önleme teknolojisi cihazı harici saat sinyalinden tamamen bağımsız hale getirerek mükemmel zamanlama kalitesini garanti eder ve yüksek verimli jitter azaltma özelliği sayesinde, dönüştürücüler sürekli dahili saatle çalışıyormuş gibi çalışırlar. Sonuç olarak bozulmamış bir ses deneyimini garanti ederler!

RME USB - Sesi en düşük gecikme süresi ve sektör lideri kararlılıkla aktarın
Ürünlerimiz için güvenilir, kararlı ve düzenli olarak güncellenen sürücülerle RME ses kartınızı Mac ve PC'de kullanın. RME Audio kendi arayüz çekirdeğini geliştiriyor, yükseltmeler, değişiklikler veya hata düzeltmeleri için 3. taraflara bağımlı değil, böylece müşteriler en son işletim sistemlerini kesinti veya gecikme olmaksızın kullanabilirler."

TEKNİK ÖZELLİKLERİ
Analog
AD, Line Girişi 1-8, Arka kısım
· Giriş: 6,3 mm TRS, elektronik olarak dengeli
· Sinyal-Gürültü oranı (SNR) @ LoGain: 116 dB (AES17), 118 dBA
· Sinyal-Gürültü oranı (SNR) @ +4 dBu: 115 dB (AES17), 117 dBA
· Frekans yanıtı @ 44,1 kHz, -0,1 dB: 8,9 Hz – 20,4 kHz
· Frekans yanıtı @ 96 kHz, -0,5 dB: 4,3 Hz – 45,2 kHz
· Frekans yanıtı @ 192 kHz, -1 dB: 3 Hz – 89 kHz
· Filtre: Short Delay Sharp, 5 / 5 / 6 sample delay
· THD @ -1 dBFS: < -120 dB, < % 0,0001
· THD+N @ -1 dBFS: < -110 dB, < % 0,00032
· Kanal ayırma: > 110 dB Maksimum giriş seviyesi: +19 dBu·
· Giriş: 6,3 mm TRS jakı, elektronik olarak dengelenmiş
· Giriş empedansı @ 1 kHz: 10 kOhm dengesiz, 10,6 kOhm dengeli
· Giriş hassasiyeti Lo Gain ve +4 dBu arasında değiştirilebilir
· 0 dBFS @ Lo Gain için giriş seviyesi: +19 dBu
· 0 dBFS @ +4 dBu için giriş düzeyi: +13 dBu
· Değişken dijital kazanç: 0 ila +12 dB
· 0 dBFS için minimum seviye: +1 dBu, -1,2 dBV
Mikrofon Girişi 9-12, Ön kısım
 AD olarak, ancak:
· Giriş: XLR, elektronik olarak dengelenmiş
· Giriş empedansı: 3.4 kOhm
· Sinyal-Gürültü oranı (SNR): 113 dB RMS ağırlıksız, 116 dBA
· Kazanç aralığı: 54 dB
· Maksimum giriş seviyesi, Kazanç +6 dB: +10 dBu
· Maksimum giriş seviyesi, Kazanç +60 dB: -44 dBu
· CLIP LED: 0 dBFS
· SIG LED: -42 dBFS
Enstrüman 9-12'de Ön kısım,
 AD olarak, ancak:
· Giriş: 6,3 mm TS jakı, dengesiz
· Giriş empedansı: 1 MOhm
· Sinyal-Gürültü oranı (SNR): 113 dB RMS ağırlıksız, 116 dBA
· Maksimum giriş seviyesi, Kazanç +6 dB: +21 dBu
· Maksimum giriş seviyesi, Kazanç +60 dB: -33 dBu
· Frekans yanıtı @ 44,1 kHz, -0,5 dB: 2,5 Hz – 20,8 kHz
· Frekans yanıtı @ 96 kHz, -0,5 dB: 2,5 Hz – 25 kHz
· Frekans yanıtı @ 192 kHz, -1 dB: 1,7 Hz – 36 kHz
DA - Stereo Monitör Kulaklık Çıkışları (9-12)
DA olarak, ancak:
· Çıkış: 2 x 6,3 mm TRS stereo jak, balanssız
· 0 dBFS'de maksimum çıkış seviyesi: +17 dBu
· Kanal başına maksimum güç @ 32 Ohm yük, %0,02 THD: 200 mW (2,5 Vrm, +10 dBu)
· Sinyal-Gürültü oranı (SNR): 116 dB (AES17), 118 dBA
· Çıkış empedansı: 2 Ohm
DA, Line Çıkışı 1-8, Arka kısım
· Çıkış: 6,3 mm TRS jakı, servo dengeli
· Sinyal-Gürültü oranı (SNR) @ HiGain: 116,5 dB (AES17), 118,5 dBA
· Sinyal-Gürültü oranı (SNR) @ +4 dBu: 116 dB (AES17), 118 dBA
· Sinyal-Gürültü oranı (SNR) @ -10 dBV: 107 dB (AES17), 109 dBA
· Frekans yanıtı @ 44,1 kHz, -0,1 dB: 0 Hz – 20,2 kHz
· Frekans yanıtı @ 96 kHz, -0,5 dB: 0 Hz – 44,6 kHz
· Frekans yanıtı @ 192 kHz, -1 dB: 0 Hz – 77,5 kHz
· THD+N: < -110 dB, < % 0,00032
· Kanal ayırma: > 110 dB
· Çıkış seviyesi değiştirilebilir Yüksek Kazanç, +4 dBu, -10 dBV
· 0 dBFS'de çıkış seviyesi @ Hi Gain: +19 dBu
· 0 dBFS @ +4 dBu'da çıkış seviyesi: +13 dBu
· 0 dBFS @ -10 dBV'de çıkış seviyesi: +2 dBV (+4,2 dBu)
· Çıkış empedansı: 75 Ohm
MIDI
· 5 pinli DIN jakları üzerinden 1 x MIDI Giriş/Çıkış
· Optokuplajlı giriş ile galvanik olarak izole edilmiştir
· Yüksek hızlı mod: Jitter (titreme) ve tepki süresi tipik olarak 1 ms'nin altında
· Giriş ve çıkış için ayrı 128 baytlık FIFO'lar
Dijital
· Saatler: Dahili, ADAT Girişi, AES Girişi, SPDIF Girişi, Kelime Saati Girişi
· Harici saatlerin Jitter (titreme) engellemesi: > 50 dB (> 1 Hz)
· AD ve DA dönüşümü üzerinde etkili saat Jitter (titreme) etkisi: sıfıra yakın
· PLL, 100 ns'den fazla Jitter’da (titreme) bile sıfır düşme sağlar
· Sorunsuz değişken hızda ADAT çalışması için Dijital Bitclock PLL
· Desteklenen sample hızları: 28 kHz'den 200 kHz'e kadar
Dijital Girişler

AES/EBU
· 1 x XLR, transformatör dengeli, galvanik olarak izole edilmiş, AES3-1992'ye göre
· Yüksek hassasiyetli giriş aşaması (< 0,3 Vpp)
· SPDIF uyumlu (IEC 60958)
· Tüketici ve Profesyonel formatını kabul eder
· Kilit aralığı: 27 kHz – 200 kHz
· Jitter (titreme) bastırma: > 50 dB (> 1 Hz)
ADAT Optik
· 2 x TOSLINK, Alesis spesifikasyonuna göre format
· Standart: 2 x 8 kanal 24 bit, 48 kHz'e kadar
· Double Speed (S/MUX): 2 x 4 kanal 24 bit 96 kHz
· Quad Speed (S/MUX4): 2 x 2 kanal 24 bit 192 kHz
· Bitclock PLL, değişken hızda çalışmada bile mükemmel senkronizasyon sağlar
· Kilit aralığı: 31,5 kHz – 50 kHz
· Jitter (titreme) bastırma: > 50 dB (> 1 Hz)
SPDIF optik (ADAT 1/2)
· 1 x optik, IEC 60958'e göre
· Tüketici ve Profesyonel formatını kabul eder
· Kilit aralığı: 27 kHz – 200 kHz
· Jitter (titreme) bastırma: > 50 dB (> 1 Hz)
Word Clock
· BNC, sonlandırılmamış halde (10 kOhm)
· Dahili sonlandırma anahtarı 75 Ohm
· Otomatik Double/Quad Speed algılama ve dahili Single speed dönüştürme
· SteadyClock, değişken hızda çalışmada bile süper düşük titreşim senkronizasyonunu garanti eder
· Ağ içindeki DC ofsetlerinden etkilenmez
· Sinyal Adaptasyon Devresi: otomatik merkez ve histerezis yoluyla sinyal yenileme
· Aşırı gerilim koruması
· Seviye aralığı: 1,0 Vpp – 5,6 Vpp
· Kilit Aralığı: 27 kHz – 200 kHz
· Jitter (titreme) bastırma: > 50 dB (> 1 Hz)
Dijital Çıkışlar
AES/EBU
· 1x XLR, transformatör dengeli, galvanik olarak izole edilmiş, AES3-1992'ye göre
· Çıkış seviyesi Profesyonel 4.2 Vpp, Tüketici 2.4 Vpp
· AES3-1992 Amendment 4'e göre Professional Formatta
· IEC 60958'e göre Tüketici Biçimi (SPDIF)
· Single Wire modu, sample rate 28 kHz'den 200 kHz'e kadar
ADAT
· 2 x TOSLINK, Alesis spesifikasyonuna göre format
· Standart: 2 x 8 kanal 24 bit, 48 kHz'e kadar
· Double Speed (S/MUX): 2 x 4 kanal 24 bit 96 kHz
· Quad Speed (S/MUX4): 2 x 2 kanal 24 bit 192 kHz
SPDIF optik (ADAT 1/2)
· IEC 60958'e göre Tüketici Biçimi (SPDIF)
· Sample Rate 28 kHz'den 200 kHz'e kadar
Word Clock
· BNC
· Çıkış voltajı: 5 Vpp
· Çıkış voltajı @ 75 Ohm sonlandırma: 4,0 Vpp
· Çıkış empedansı: 10 Ohm
· Frekans aralığı: 27 kHz – 200 kHz
Genel
· Güç kaynağı: Dahili düğme ile PSU, 100 - 240 V AC, 30 Watt
· Boşta güç tüketimi: 15 Watt
· Tipik güç tüketimi: 22 Watt
· Raf montajı kulakları dahil boyutlar (GxYxD): 483 x 44 x 242 mm (19" x 1,73" x 9,5")
· Raf montajı kulakları/tutamaçları olmayan boyutlar (GxYxD): 436 x 44 x 235 mm (17,2" x 1,73" x 9,3")
· Ağırlık: 2,8 kg (6,2 lbs)
· Sıcaklık aralığı: +5° ila +50° Santigrat (41° F ila 122°F)
· Bağıl nem: %75'<, yoğuşmasız

 

 

 

 

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


E-Bülten ile Kampanyalardan Haberdar Ol.

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Mağazadan Teslim İmkanı

7/24 Güvenli Alışveriş

Alışverişlerde 12 Taksit İmkanı

200 TL ve üzeri ücretsiz kargo