Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Sipariş Takibi İletişim
  • Ürün Özellikleri
  • Teknik Özellikler
  • Ürün Yorumları
  • Ödeme Seçenekleri
  • Kargo ve Ödeme

PACER ile DAW, software veya hardware’inin yanı sıra analog amplifikatörünüzün de kanal ve FX geçişini kontrol edebilirsiniz. Tümü, 10 adet programlanabilir LED footswitch, 4 anahtarlama rölesi ve 4 adede kadar harici footswitch ve 2 adet exp pedalı ile birlikte sağlam ve kapsamlı bir gövdeye entegre edilmiştir.  Tek bir tuşa basarak, bir kurulumu anında yeniden yapılandırmak için 16 MIDI ve röle mesajı gönderebilirsiniz.

 

 

 

 

Kontrol Ayağınızın Altında
Pacer`in programlama seçenekleri müthiş bir çeşitlilik sunar. En basit durumda, bir switch MIDI mesajı gönderebilir veya röle durumunu değiştirebilir. Bir dizi adımda MIDI mesajlarını gönderebilmek, bir preset’in kullanışlılığını başka bir seviyeye taşımak çok pratik olarak tasarlandı. Performans sırasında program değişikliği mesajları arasında geçiş yapmak için bir switch kullanabilir ve diğer düğmeler ile FX açma/kapama’yı kontrol edebilirsiniz. Aynı zamanda amplifikatör kanalınızı değiştirebilir, DAW`nizde oynatmayı başlabilir ve aynı preset’te sadece ONE düğmesine basarak rack ünitenizdeki programı değiştirebilirsiniz. Başka bir 16 MIDI mesajı / röle ayarı, 24 preset’in her biri seçildiğinde tetiklenmek üzere programlayabilirsiniz.

 

Line 6, Kemper Profiler, AxeFX ve Avid Eleven gibi ürünleri kontrol etmek için önceden yapılandırılmış basit bir çözüm arıyorsanız, DAW`nizi enstrümanınızı bırakmadan kontrol etmek veya canlı bir kontrolü kontrol etmek için kendi gelişmiş kurulumlarınızı oluşturmayı planlamak istersiniz PACER size her türlü kolaylığı sağlayacaktır.

DAW KONTROL SEÇENEKLERİ
Müziği durdurmayın: PACER ile DAW’inizi ellerinizi kullanmadan kontrol edebilirsiniz. MCU (Mackie Control Universal) uyumlu DAW`ler için, bir Transport, Preset, Cycle / Loop, Back, Forward, Stop, Play ve REC üzerinde kontrol sağlar. Her bir switch’in mevcut durumunu göstermek için bir RGB LED`inin aydınlattığı kendi büyük simgesi vardır. Track preset, ’Solo, Mute, Record Arm ve Click’ kontrol eder. Hemen hemen her DAW, Ableton Live, FL Studio, Pro Tools veya Sonar dahil MCU ile uyumludur.

Nektar DAW entegrasyonu, Track ve Patch seçimi, kişiselleştirilmiş RGB LED renk seçimi ve bazı durumlarda ek işlevler için ek seçeneklerle en yüksek entegrasyon seviyesini sağlar. Nektar DAW entegrasyonu Bitwig, Cubase, GarageBand, Logic, Nuendo, Reason, Reaper ve Studio One`ı destekler.

KONTROL MERKEZİ
PACER, her biri bir RGB LED ile donatılmış 10 adet programlanabilir footswitch kontrolüne sahiptir. Buna net ve büyük iki sıralı LED ekran, Preset geri çağırma için özel bir switch ve programlama, gezinme ve kontrol için basmalı bir enkoder ekler. Bu nedenle PACER kesinlikle karanlıkta size kolaylık sağlar. Aktif moda bağlı olarak, üst veya orta sıradaki simgeler yanar. Alt sıradaki RGB LED`leri switch durumunu gösterir.

EKRAN VE LEDLER
İki sıralı kırmızı LED ekran aktif preset ismini / numarasını, modu ve seçilen parametreyi ve değeri gösterir. Yan tarafındaki switch veri enkoderi, parametre seçimi ve programlamayı hızlı ve kolay hale getirir. Her bir switch’in kendi 3 sıralı RGB LED`i vardır: Üst sıradaki "Click", ortadaki transport simgeleri ve alt kısımdaki bir etkinlik LED`i gibi çalıştırır. LED ayarı ve rengi bir preset’in parçası ve kişiselleştirilebilir.

Switch 1-6
Anahtarları MIDI mesajlarını gönderecek, PACER`ın 4 rölesinden birini kontrol edecek veya preset’leri yükleyecek şekilde programlayabilirsiniz. DAW Transport veya Track işlevleri atandığında, varsayılan olarak üst ve orta sıra simgeleri yanar. Bahsedilen değer, her bir switch’in aynı anda veya bir dizi preset’e 6 aksiyona kadar değişebileceğidir. Birçok anahtarlama gücüne sahipsiniz.

PRESET SWİTCH
PACER 24 hazır ayarlıdır. Herhangi bir anahtar bir preset’i seçmek için programlanabilir, ancak "preset" a basıp basılı tutar ve daha sonra herhangi bir zamanda bir banka ve numara seçerek kullanılabilir.

Yukarıda belirtildiği gibi, bir preset’teki her kontrol 6 adım veya eylem ile programlanabilir. Dahası, bu adımlar aynı anda veya bir dizi preset’e gönderilebilir. Bir preset  yüklediğinizde, aynı anda 16 adete kadar MIDI mesajı veya anahtar durumu gönderilebilir: Sadece bir stomp’un dramatik etkisi olabilir!

ARKA BAĞLANTILAR
PACER`ın bağlanabilirlik özellikleri, analog ayakları geleneksel ayak pedalı soketleriyle birlikte, yazılım gitarı uygulamaları veya diğer MIDI özellikli donanımların yanı sıra kurulumunuza entegre etmenizi sağlar. Tek tuşla, tüm kurulumunuzu, aynı anda 16 adete kadar MIDI mesajı veya röle anahtarı durumuyla yeniden yapılandırabilirsiniz.

GÜÇ
PACER, USB veya 9v 600mA merkezi negatif güç kaynağı (isteğe bağlı) ile çalışır. Kablo bağı her şeyi yerinde tutar.

MIDI OUT
MIDI Çıkış jakı, harici MIDI ekipmanına veya bir USB MIDI arabirimine bağlanmak için kullanılabilir.

EXPRESSION
EXP 1 & 2 1/4 "TRS jakı soketleri, gerçek zamanlı kontrol için NX-P gibi standart ifade pedallarının bağlanmasına izin verir.

EXT FS 1-4
İki ayak pedalı pedalını 1/4 "TRS jak soketlerine veya y dağıtıcı kabloları kullanarak dört ayak pedalına bağlayabilirsiniz.

RELAYS 1-4
Anlık veya mandallama işlemi için iki adet 1/4 "TRS soketinde dört röle. MIDI olmayan bir amplifikatörde kanal veya FX anahtarlama için kullanın.

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


E-Bülten ile Kampanyalardan Haberdar Ol.

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Mağazadan Teslim İmkanı

7/24 Güvenli Alışveriş

Alışverişlerde 12 Taksit İmkanı

200 TL ve üzeri ücretsiz kargo