Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Sipariş Takibi İletişim
Enstrüman » Analog Synthesizer » Klavye
  • Ürün Özellikleri
  • Teknik Özellikler
  • Ürün Yorumları
  • Ödeme Seçenekleri
  • Kargo ve Ödeme

Moog One, en üst seviye bir Moog synthesizer’dır - hayal gücünüzün sınırlarını zorlamanızı, yaratıcılığı canlandırmak ve potansiyelinizin doruk noktasına ulaşmanızı sağlamak için tasarlanmış üç zamanlı, polifonik, analog muhteşem bir synthesizer’dır. Moog’un otuz yılı aşkın bir süredir ilk polifonik analog synthesizer’ı olan Moog One, yıllar süren araştırmaların en üst noktasıdır ve polifonik bir Moog synthesizer’ın her beklentisini aşacak şekilde geliştirilmiştir.

8 ses ve 16 ses konfigürasyonunda mevcut olan Moog One’ın polifonik ses motoru, bir Moog enstrümanı tarafından şimdiye kadar çalıştırılan en güçlü synthesizer mimarisi üzerine kurulmuştur. Moog One 3 yeni tasarlanmış analog VCO, 2 bağımsız analog filtre, çift kaynaklı son derece ilham verici  bir performans deneyimi sunmak için, üç timbresin her biri, her biri kendi sıralayıcı, arpejörleştiricisi ve onboard efekt kütüphanesine sahip olan Moog One`ın etkileyici 61-nota klavyesi arasında kolayca ayrılabilir veya katmanlanabilir. ‘Reverb efektleri Eventide® tarafından yapılmıştır’

El yapımı yarı alüminyum kabinde bulunan Moog One’ın ön paneli, ses şekillendirme ve performans kontrolünü sağlayan 73 knob ve 144 düğme ile donatılmıştır. “More” düğmesi ve orta paneldeki LCD ekran yardımı ile  ek parametrelere kolayca erişilebilir. Bu şekilde mümkün olan en transparan ve uygun sesi oluşturmak son derece pratik hale gelir.

Moog One, yaratıcılığınız ile bütünleşecek eşi görülmemiş bir synthesizer’dır. Kendi sesinizi yaratın, şekillendirin ve neredeyse sonsuz olasılıklarla dönüştürün.

TRIANGLE CORE OSCILLATORS
Her bir Moog One sesi yeni geliştirilmiş üç çekirdekli analog VCO`yu kullanır ve her bir osilatörün çıkışı, seçilebilir triangle / sawtooth wave, kullanıcı tarafından tanımlanan bir mix ve ayrıca değişken genişlikte bir pulse wave’ e sahiptir. Geleneksel osilatör tasarımlarının ötesinde genişleyen, yükselme / düşme süresi triangle ve sawtooth wave’in sıfırlama aşaması, klasik analog tonların zengin bir yelpazesine göre şekillendirilip modüle edilebilir.Triangle / Sawtooth ve Pulse dalgalarını birlikte karıştırmak, analog synthesizer’da tipik olarak bulunmayan karmaşık wave şekilleri yaratarak, yeni harmonik özgürlük boyutlarını açar. Moog One osilatör bölümü ayrıca sınırsız analog ses üretimi için sabit senkron, analog ring modülasyonu ve FM ile donatılmıştır.

DUAL SOURCE NOISE GENERATOR
Her bir Moog One sesi gelişmiş dual-source analog noise generator a sahiptir, bu farklı renk tonlarının seçilmesine ve karıştırılmasına izin verir, adanmış noise envelope generator kullanırken ve dinamik olarak eklemlenmiştir. Bu benzersiz modül, bir ses için perküsif, nefesli veya gövdeli bir hacim için güçlü bir araçtır.

MIXER
Moog One, her bir osilatör, noise generator, ring modulator ve harici ses girişi için ses kontrolleri ve filtre yönlendirme seçimleri sağlayan esnek bir analog mikser sunar - ses kaynakları farklı filtreler tarafından bağımsız olarak veya aynı zamanda şekillendirilebilir.

LADDER VE STATE VARIABLE FİLTRELER
Moog One`da iki tür analog filtre vardır. Birincisi, cihaza muhteşem bir hassasiyet ve artikülasyon getiren yeni tasarlanmış çok modlu bir State Variable Filtresidir. İkincisi, seçilebilir low pass / high pass karakterine sahip klasik Moog Ladder filtredir. Bu iki filtre, klasik, belirsiz ve tamamen yeni filtre seslerinin canlı bir spektrumuna erişmek için seri veya paralel işlemde, tek tek veya birlikte sesleri işleyebilir.

LOW FREQUENCY OSCILLATÖRLERİ
Moog One içinde çevrimsel hareketi hemen hemen herhangi bir hedef atanabilir 4 geniş menzilli LFO tarafından oluşturulur. Yetenekleri MIDI senkronizasyonu ve clock bölümü, delay time, örneğin başına tekrar sayısını ve fade in ve out zamanı, ve çok daha fazlasını içerir.

ENVELOPE’ LER
Moog One`da dinamik ses şekillendirme, 3 atanabilir DAHDSR envelope (Delay, Attack, Hold, Decay, Sustain, Release) ile gelir. Döngü, senkronizasyon ve zaman ölçekleme yeteneklerine ek olarak, her envelope karakteri, sahne-içi envelope eğrilerinin yardımıyla kullanıcı tarafından şekillendirilebilir.

MODÜLASYON
Moog One`ın 4 LFO`larından ve 3 EG`lerinden herhangi birinden karşılık gelen Hedef Düğmelerine basarak modülasyon atamalarını kolayca oluşturun - dokunduğunuz sonraki düğme, modülasyon yolunu ve miktarını ayarlar. Daha karmaşık modülasyon seçenekleri için, Moog One ayrıca cihazın kapsamlı sentezi ve kontrolör bileşenlerinin olası her kombinasyonuna görsel erişimi olan bir dahili Modülasyon Matriksi kullanır..

SYNTH ETKİLERİ, MASTER BUS ETKİSİ VE EVENTIDE® REVERBS
Moog One, programlanabilen synthesizer efektleri kütüphanesi ve chorus, delay, phase, bit reduction, vocoding ve Blackhole, Shimmer, Plate, Room ve Hall dahil Eventide®`dan bir dizi premium reverb içeren master bus efektlerine sahiptir. Efektler iki şekilde uygulanabilir: Synth Efektleri ve Master Bus Efektleri. Synth Efektler, her üç synthesizer’a da gönderilirken, Ana Veri Efektleri tek tek süreklilik katmanlarına uygulanır. Yerleşik efektleri dijital olsa da, Moog One, ekleme efektleri kapalıyken çevrim içi dönüşümü olmayan tamamen analog bir sinyal yolu korur.

TRI-TIMBRALITY VE UNISON MODU

Bağımsız olarak adreslenebilen üç analog polysynths’ ten oluşan Moog One tasarımı, seslerin Unison Modunda 48 taneye kadar osilatör ile kolayca atanmasına, bölünmesine, katmanlanmasına veya depolanmasına olanak sağlar. Ek olarak, her bir synthesizer kendine ait kapsamlı bir adım sıralayıcı, arpeggiator ve efekt işlemcisi ile donatılmıştır. Çok amaçlı sentez, Moog One ‘Panel Focus’ modülü ile basitleştirilmiştir. Panel Odaklama için Synth seçme, Moog One ön panel düğmelerinin kontrolü, bu zaman dilimi katmanına geçirmesine neden olur. Çoklu synthesizer’ların eşzamanlı olarak ayarlanması için kullanıcılar aynı anda birden çok katmanı seçebilir.

KEYBOARD VE X/Y PAD
Moog One’ın premium 61-note Fatar TP-8S klavyesi kullanıcıya velocity and aftertouch özelliği, dengeli ve dinamik bir çalım sunar. Buna ek olarak Alüminyum pitch ve Mod Diskleri ve tuş hassasiyeti, tam atanabilir X/Y padleri size müthiş hissedebileceğiniz bir kontrol sağlar.

MORE DÜĞMESİ
Hemen hemen her modül, sağ üst köşede üçgen "More" düğmesi ile donatılmıştır. “More” (Daha Fazla) düğmesine basıldığında, Moog One LCD ekranı, bu modüle özgün ek parametreleri ortaya koyar ve gelişmiş kontrollere erişim sağlar.

PRESETS AND PERFORMANCE SETS
Moog One preset’i, kendi sıralayıcı, arpeggiator ve modülasyon ayarlarının tamamı ile birlikte, 3 zaman dilimi katmanı için parametre ayarlarını kaydederek, kendinden bağımsız kreatif bir ortam yaratır. Moog One, kolayca okunabilecek, düzenlenebilecek ve hatta USB sürücüsü ile paylaşılabilecek on binlerce preset’i saklayabilir ve geri çağırabilir. Ayrıca, canlı performans ve oturumlar için bir zorunluluk olan “Bank / Preset” düğme yapılandırmasıyla anında seçilebilecek olan 64 adete kadar Preset, Moog One’ın “Performans Ayarı” modülüne yüklenebilir.

USER SPACES
Önceden ayarlanmış olan ayarlardan daha fazlasını koruyan User Space ile, tüm global davranışları, MIDI ayarlarını, port ve pedal konfigürasyonlarını, düğme hareketlerini ve hatta çalışma ortamınızın LED parlaklığını kaydeder. Bu özellik stüdyolar ve çalışan müzisyenler için kritik öneme sahiptir. Birden fazla User Space oluşturulabilir, kaydedebilir ve geri çağrılabilir - dahili bellekten veya harici bir USB sürücüden, kreatif çalışma alanlarınızı bir cihazdan diğerine anında aktarmanıza olanak tanır.

SNAPSHOTS
Bir sesi keşfederken, Snapshot Düğmesine basmak, Moog One`ın mevcut ayarlarında bir önayarın zaman damgalı resmini kolayca yakalamasını ve geri çağırmasını sağlayarak yeni fikirlerle denemeler yaparken verilerin sürekli olarak manuel kaydedilmesi ihtiyacını ortadan kaldırır.

ANALOG VE DİJİTAL BAĞLANTI
Moog One’ın arka paneli, 2 atanabilir çift stereo ses çıkışı, 4 atanabilir ek ve XLR ve ¼”girişi için destekli 2 harici ses girişi ile donatılır. MIDI iletişimi, USB sürücü ile sistem yedekleme ve geri yükleme de sunan 5-pin DIN ve USB bağlantısı da içerir. 9 yapılandırılabilir CV girişi ve çıkışı (ifade ve destek pedalı girişleri ile birlikte) de bu sisteme dahildir.

KONFİGÜRASYONLAR
Moog One, yalnızca 8 veya 16 ses yapılandırmasında kullanılabilir. Şu anda 8 ila 16 ses birimi yükseltmesi mevcut değildir.


 

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


E-Bülten ile Kampanyalardan Haberdar Ol.

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Mağazadan Teslim İmkanı

7/24 Güvenli Alışveriş

Alışverişlerde 12 Taksit İmkanı

200 TL ve üzeri ücretsiz kargo

Tuş Adedi61
Velocity / AftertouchVar/Var
Pad Sayısı1x (X/Y Pad)
Osilatör Adedi3x
Analog Girişler1x XLR+TRS Combo, 1x Line, 5x CV/Gate
Analog Çıkışlar4x 1/4" Balanssız Jack, 2x Kulaklık, 4x CV
Insert4x