Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Sipariş Takibi İletişim
Monitör Kontrol / Mixer » 2-Kanal Monitör Kontrol
  • Ürün Özellikleri
  • Teknik Özellikler
  • Ürün Yorumları
  • Ödeme Seçenekleri
  • Kargo ve Ödeme

TEC Ödüllü Üst Düzey Kontrol Cihazı

1U RAF MODELİNDE ANALOG DİNLEME

TEC Ödüllü Satori & R4S ile Mastering Seviyesinde Şeffaflık ve Analog Detay

Satori & R4S, özellikle net ve doğal sesli Antelope D/A dönüştürücü ailesi tarafından işlendiğinde, kaynak malzeme arasında yönlendirme ve geçiş yaparken sonik doğruluğu koruyan bir dinleme çözümü sunar. Antelope Audio'nun saf analog devre tasarımındaki kapsamlı geçmişi, yüksek düzeyde optimize edilmiş PCB düzeni ve güç kaynağı teknolojisi, bir proje stüdyosu fiyatına mastering düzeyinde şeffaflık elde etmenizi sağlar.

SATORİ ÖZELLİKLERİ

ANALOG SUMMING
Efsanevi mixing konsollarının sesine ulaşan 8 kanallı analog mikser

BAĞIMSIZ DİNLEME
Müzisyenler ve mühendisler için çoklu kişiselleştirilmiş mix seçenekleri

YENİLİKÇİ ATTENÜATÖR (SİNYAL DENGELEYİCİ) TASARIMI
Röle zayıflatıcıların mükemmel ses performansını koruyan yenilikçi bir teknoloji

ANALOG DEVRE
Optimize edilmiş PCB düzeni ve güç kaynağı teknolojisi ile mastering dereceli kalite

GENİŞLETİLMİŞ BAĞLANTI
1U'da 8 stereo giriş, 4 stereo çıkış, XLR, 1/4” TRS, D-Sub ve subwoofer çıkışı

GENİŞLETİLMİŞ UZAKTAN KUMANDA
Kullanıcı dostu masaüstü yazılımı ve iOS ile Android mobil uygulamaları

STÜDYO EFSANELERİNİN SESİ
Kutu İçinde Analog Summing İşlevi

Olağanüstü dinleme yetenekleri sağlamanın yanı sıra Satori, tamamen analog 8 kanallı bir summing mikseri içerir. Analog summing, enstrümanların daha doğal bir şekilde harmanlanması için tamamen "kutu içinde" çalışan mühendislerin analog alandaki sinyalleri mixlemesine olanak tanır. Satori içindeki summing mikseri, genellikle yalnızca efsanevi analog konsollarda bulunan analog sesi sunarken, vurguyu, headroom’u (boşluk payını) ve mükemmel dinamikleri korur.

ANALOG DOĞRULUK
En Yüksek Hassasiyete Sahip Yenilikçi Attenüatör Mimarisi

Röle zayıflatıcılar, mekanik anahtarlar olarak en iyi ses kalitesini sağlarken, ses seviyesi ayarlandığında patlama seslerinden muzdariptirler. Satori, tüm avantajları ve mükemmel ses performansını korurken bu problemleri önemli ölçüde azaltan yenilikçi, patent başvurusu yapılmış bir teknoloji kullanır.

Röle kullanmanın en büyük avantajı, daha düşük dinleme seviyelerinde bile 0,05 dB stereo doğruluğu ve kararlı L/R dengesi elde etmeleridir. Satori ayrıca .5 db'lik kaynak ve çıkış trim ofset kontrolü artışlarına sahiptir. Bu bozulmamış, pasif zayıflatıcı sinyal yolu, en ince nüansları bile ortaya çıkarırken ses sinyali bütünlüğünü tamamen korur.

KULAKLIK AMFİLERİ & TALKBACK
Satori, bir veya iki değil, dört bağımsız kulaklık amfisi ile birlikte gelir.

Bir veya iki kulaklık çıkışı sunan çoğu dinleme kontrol cihazını geride bırakan Satori, birkaç grup üyesine bağımsız ses kontrolü ile kendi benzersiz giriş beslemelerini sağlamaya hazır dört bağımsız kulaklık amfisine sahiptir. Satori'nin kulaklık sürücüleri audiophile sınıfıdır ve Antelope'un hem düşük hem de yüksek empedanslı kulaklıkları çalıştırabilen birinci sınıf yüksek kaliteli dönüştürücülerinde kullanılanlarla aynıdır.

Benzersiz bir yazılım talkback çözümü, sanatçılarla anında iletişime olanak tanır. Satori, R4S aracılığıyla ön paneldeki yerleşik mikrofon veya arka paneldeki 1/4” TRS konektörü veya mühendisin dizüstü bilgisayarındaki yerleşik mikrofon ve Satori Uygulamasını kullanırken telefonunuzdaki mikrofon gibi çeşitli türde talkback mikrofon kaynakları sunarak büyük esneklik sağlar.

DAHA FAZLA ÖZGÜRLÜK
Satori'yi Kendi Özel R4S Uzaktan Kumandasıyla Kontrol Edin

Satori, bus power ile çalışan bir uzaktan kumanda olan R4S ile birlikte gelir. Uzaktan kumanda, Satori için özel olarak tasarlanmıştır ve ön panel işlevselliğini tamamen üstünde barındırır. Satori'yi doğrudan mix konumundan kontrol etmek mühendislere kolaylık ve ergonomi sağlar. R4S, tüm kaynakların ve monitörlerin yıldırım hızında kontrolünün yanı sıra talkback sağlar.

Akıllı Telefonunuzu/Tabletinizi Dinleme Sisteminiz İçin Profesyonel Bir Uzaktan Kumandaya Dönüştürün

Satori ayrıca iOS ve Android mobil cihazlar için ücretsiz bir mobil uygulama ile birlikte gelir. Sezgisel uygulama, akıllı telefonunuzu veya tabletinizi izleme sisteminiz için profesyonel bir uzaktan kumandaya dönüştürür. Satori'nin tüm işlevselliğini tamamen yöneterek, prdüktöre parmak uçlarında hızlı ve kolay dinleme kontrolüne sahip olmanın rahatlığını verir.

GELİŞMİŞ YAZILIM KONTROLÜ
Satori, Stüdyonuzun Her Köşesinden Esnek Yazılım Kontrolü Sunar

Esnek ve doğru kontrol yetenekleri, Satori Dinleme Sistemi ve MP32 32-kanallı mikrofon preamplifikatörü gibi tamamen yeni nesil analog cihazların kapısını açan Antelope'un yeni nesil yazılım kontrol paneli teknolojisi ile mümkün kılınmıştır. Satori için bu, hızlı ve duyarlı kaynak ve hoparlör çıkışı değiştirme, hassas uzaktan ses kontrolü ve ayrıca Mute, Mono, Dim, Mid/Side dinleme anlamına gelir.

Girişleri ve çıkışları değiştirmek ve ayarlamak, sanatçılar için kulaklık atamak ve hatta talkback yapmak artık stüdyonun her yerinden mümkün. Tüm bunlar Satori'nin zarif ön paneli, yazılım kontrol paneli, ergonomik uzaktan kumandası ve mobil uygulaması sayesinde kolay bir şekilde elde edilir.

GENİŞLETİLMİŞ BAĞLANTI
Yalnızca 1U Alan Kaplayan Bir Cihazda İhtiyaç Duyabileceğiniz Tüm Girişler ve Çıkışlar

Satori, cömert miktarda bağlantı seçeneği sunar. Başka hiçbir 1U dinleme sistemi sekiz stereo giriş ve dört stereo çıkışa sahip değildir. XLR, 1/4” TRS ve D-Sub 25 bağlantı seçeneklerine sahip olan Satori ayrıca bir subwoofer çıkışı ve dört adet 1/4” bağımsız kulaklık çıkışına sahiptir.

ÖZELLİKLER

Analog Girişler
4 x Stereo Çift Line Seviyesi Girişi. XLR'de Kanal1 ve TRS'de Kanal2-4
D-Sub 25'te 4 x Stereo Line Seviyesi Girişi
TRS'de 1 x Talkback Mic Preamp

Analog Çıkışlar
D-Sub 25'te 4 x Stereo Line Seviyesi Çıkışı
4 x Stereo Çift Monitör Çıkışı, XLR'de Mon1 ve TRS'de Mon2-4
TRS'de 1 x Line Seviyesi Stereo Sum Çıkışı
TRS'de 1 x LFE Çıkışı
TRS'de 4 x Kulaklık Çıkışı (ikisi arkada ve ikisi önde)

USB G/Ç
USB 2.0 Yüksek Hızlı, B Tipi
Yazılım kontrol paneli ile kullanım için

Dinamik Aralık
132dB

THD + N
127dB

Çalışma sıcaklığı
0-50°C / 32-122°F

Ağırlık
~2kg / 4,4lb yakl.

Boyutlar
Genişlik: 483 mm / 19” /Raf/
Yükseklik: 44 mm(1U) / 1,75”
Derinlik: 220 mm / 8,66”

Güç Kaynağı
AC Evrensel giriş ~95-245 V

Güç Tüketimi
25 Watt Maks.


 

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


E-Bülten ile Kampanyalardan Haberdar Ol.

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Mağazadan Teslim İmkanı

7/24 Güvenli Alışveriş

Alışverişlerde 12 Taksit İmkanı

200 TL ve üzeri ücretsiz kargo