SSL UF8 Gelişmiş DAW Kontrol Ünitesi

UF8

Yeni

SSL

1.130 GBP + KDV

15,747.05 TL KDV Dahil

14,172.35 TL (Havale/EFT)

Gelişmiş DAW Kontrol Ünitesi

Daha Fazla Detaylar

Bu ürün stokta bulunmamaktadır.

Solid State Logic UF8 Gelişmiş DAW Kontrol Ünitesi

Akıllı stüdyo prodüksiyon teknikleri kullanılarak hızlandırılmış yaratıcılık

UF8, günümüzün DAW tabanlı prodüksiyon çalışmaları ve ultra hızlı tepki süreleri için tasarlanmış, SSL’nin en yeni stüdyo kontrol ünitesidir. Genişletilebilir 8 kanallı gelişmiş bir DAW kontrol ünitesi olan UF8, mühendisleri, prodüktörleri ve sanatçıları doğrudan yaratıcı sürece bağlayarak iş akışlarında mutlak kontrol sunar ve ses üretimi ve içerik oluşturma işlemini önemli ölçüde hızlandırır.

Tüm Kontrol Üniteleri Aynı Değildir
UF8, SSL'nin üretim iş akışının ve nesiller boyunca süren klasik SSL konsollarındaki yerleşik stüdyo ergonomisini yönetme konusundaki 40 yılı aşkın mirasının doruk noktasıdır. Stüdyo prodüksiyonunun bu derinlik anlayışı, onlarca yıllık mühendislik ile birleştiğinde, SSL iş akışını ve kalitesini içeren birinci sınıf dokunsal bir USB kontrol ünitesi ortaya çıkmış oldu.

Gelişmiş İş Akışı
UF8, gerçek bir prodüksiyon iş akışı anlayışıyla geliştirilen sezgisel özellikler sunar. Birden fazla DAW oturumuna eşzamanlı erişim ve DAW zaman çizelgesi erişimi, kanal gruplama ve fare tekerleği uyarlaması için bir Master Encoder ile çok amaçlı ve hassas navigasyon imkanı sağlar. Çift Amaçlı Seçim Tuşları, Pro Tools ve Logic Pro'da seçili işlevlere ve solo ya da mute işlevlerine hızlı erişim sağlar. Yeni CHANNEL ve PLUG-IN kontrol modları Pro Tools kullananların send kanallarına ve plug-in’lerine kolay erişim sağlayabilecekleri gelişmiş iş akışları sunar.

İsteğe Göre Yapılandırma
Her bir UF8, kullanıcıların toplam oturum kontrolü için temel klavye kısa yollarını ve makrolarını yapılandırmalarına olanak tanıyan 5 yapılandırılabilir grupta ayarlanmış 43 atanabilir kullanıcı tuşu ile donatılmıştır. Benzersiz mixing sisteminizi oluşturmak için birden fazla kontrol ünitesi ekleyin; mükemmel 16-24 kanallı müzik prodüksiyon merkezinizi oluşturun veya büyük post prodüksiyon veya mix oturumlarında kullanılabilecek 32 kanallı bir kontrol ünitesi oluşturmak için tek bir sistem içinde 4 UF8'i bağlayın. THRU portu kullanılarak birden fazla UF8 birbirine zincirlenebilir ve iLok depolaması için güvenli bir ortam sağlar. Mükemmel konumlandırma için, her UF8, kullanıcı tanımlı yerleştirme özelliğine sahip altı farklı yükseklik açısına izin veren ayarlanabilir bir sehpa içerir. ORIGIN konsol orta bölümüne veya diğer 19 ” stüdyo raflarına kurulum için 19” raf montaj kitleri de mevcuttur.

360 ° Kontrol
SSL’nin yeni 360 ° yazılım uygulaması, UF8’iniz için hızlı yapılandırma ve yönetici kontrolleri sağlar. Genişletilmiş bir sistemle, "sürükle-bırak" yapılandırması, her bir kontrol ünitesinin kurulumuna hızlı ve dinamik erişim sağlar. İş akışlarını özelleştirin ve eşzamanlı oturum kontrolü için 3 adede kadar farklı DAW katmanı tanımlayın; tüm değişiklikler üretkenliğinizin önüne geçmeden yönetilir.

Özellikleri:

• Yüksek kaliteli 100 mm dokunmaya duyarlı faderler

• Yüksek çözünürlüklü renkli ekranlar

• Fırçalanmış, anodize edilmiş üst plaka ile tamamen metal koruma

• 8 adet sonsuz dönüşlü pot

• Her bir UF8 başına 43 atanabilir tuşa sahip özel iş akışı; her bir grupta 8 adet kullanıcı tuşu içeren 5 tuş grubu + 3 adet hızlı tuş

• Akıllı ve çok amaçlı CHANNEL potu

• Fare Tekerleği Uyarlaması; mutlak hassasiyetle fareyi üzerine getirdiğiniz herhangi bir plug-in parametresinin kontrolü

• İş akışına hazır şablonlar sayesinde tüm büyük DAW'larla entegre olur

Pro Tools | Logic Pro | Cubase | Ableton Live | Studio One

• Yüksek hızlı USB bağlantısı

• Eşzamanlı olarak bağlı 3 DAW arasında Geçiş Kontrolü

• SSL Native Vocalstrip 2 ve Drumstrip plug-in’leri ile birlikte gelir

 

Şu anki müşteri yorumları.

Yorumunuzu Yazın

UF8

UF8

Gelişmiş DAW Kontrol Ünitesi

Benzer Ürünler

Kategorideki 10 ürün