UC1

UC1

Yeni

SSL

0.00 TL KDV Dahil

0.00 TL (Havale/EFT)

SSL Plug-in Kontrol Birimi

Daha Fazla Detaylar

Bu ürün stokta bulunmamaktadır.

SSL Plug-in Kontrol Birimi
UC1, eşi benzeri olmayan donanımsal bir plug-in kontrol birimidir. İşlev başına özel düğmeler, ‘Channel EQ’ ve ‘Dinamik’ kontroller, tam bir ‘Bus Compressor’ kontrollerine sahip orta bölüm ve otantik moving-coil (hareketli bobin) kazanç azaltma ölçümü; DAW oturumunuzdaki yeni SSL Native Channel Strip 2 ve Bus Compressor 2 plug-in’lerini kontrol etmenin en yaratıcı, sezgisel ve etkili bir yolunu sunmak için bir araya getirildi.

Konsol Ergonomisi ve İş Akışı
SSL prodüksiyon araçları, stüdyo ergonomisi ve iş akışı için bir mihenk taşıdır. UC1, sürece değil üretim hedeflerinize odaklanmanızı sağlayan akıllı ve derinlemesine entegre bir SSL plug-in kontrol yüzeyi geliştirmek için onlarca yıllık analog ve dijital konsol tasarımından yararlanır.

UC1’in kodlayıcı düzeni, anahtarları ve renk grupları, bugüne kadarki en gelişmiş Kanal Şeridi ve Veri Yolu Kompresörü plug-in’lerimizle sorunsuz bir şekilde entegre edilmiş profesyonel SSL konsolu ergonomisi sunar. Kas hafızasını besleyen, benzersiz ses esnekliği sağlayan ve operatöre güven veren bir üretim aracı ile donatılan birden fazla parametre aynı anda ve hassas bir şekilde kontrol edilebilir.

UC1'in her ayrıntısı, kontrolünüzü elinizde tutmanız ve mix’inizin işlemlere nasıl tepki verdiği konusunda bilgi sahibi olmanız için yapıldı. Yerleşik bir yüksek çözünürlüklü ekranın eşlik ettiği özel ön panel kontrol tuşları, doğrudan Channel Strip ve Bus Compressor plug-in’leri arasında hızlı bir şekilde hareket etmenizi sağlar. Ayrıca preset’leri yükleyebilir ve Channel Strip işlem sırasını değiştirebilirsiniz.

SSL 360 ° Plug-in Mixer
UC1 sisteminin kalbinde SSL 360 ° Plug-in Mixer bulunur. Tüm ‘Channel Strip’ ve ‘Bus Compressor’ plug-in’lerinizin kontrollerini tek bir yerde görüntüleyin ve kontrol edin. 360 ° Plug-in Mixer, aynı anda birden fazla plug-in ile etkileşim kurmanın verimli bir yolunu sunar ve konsol ile bilgisayardaki iş akışı arasındaki boşluğu doldurur.

Channel Strip ve Bus Compressor
UC1, tüm önemli Channel Strip 2 plug-in parametreleri için özel kontroller sağlar. EQ, Filtreler, Compressor ve Gate / Expander kontrolleri, geniş formatlı SSL konsollarında bulunanlarla aynı konfigürasyonu ve görsel geri bildirimi sunarak, kanalınızı işleme noktasında hızlı bir şekilde giriş yapmanıza olanak tanır.

UC1'in kalbinde ‘Bus Compressor’ kontrolleri vardır. Özgün düzeni ve ölçümü, bir SSL konsolunun orta bölümüne yerleştirilmiş donanımsal bir ‘bus compressor’ kontrol ediyormuşsunuz gibi hissettiriyor. 1970'lerden beri SSL konsollarında bulunan klasik bir moving-coil (hareketli bobin) kazanç azaltma ölçeri ile, Bus Compressors zaman sabitlerini temsil eder ve prodüktörler ve mühendislerin enstrümanları, alt grupları ve tabii ki mix bus ile tam olarak nasıl tepki verdiğini bilmeleri için mükemmel bir azalma özelliği kazandırır.

SSL Native Channel Strip 2 ve Bus Compressor 2 Plug-in’leri
SSL Native Channel Strip 2 ve Bus Compressor 2 plug-in’lerinin tam lisansları UC1'e dahildir. Channel Strip 2, efsanevi XL 9000 K SuperAnalogue konsolundan EQ ve Dynamics eğrilerinin dijital modellemesine dayanan tam özellikli bir Kanal Şeridi'dir. V2, SSL’nin tescilli anti-cramping algoritmalarını ve dinamik saide-chain’ini harici olarak tetikleme özelliğini ekler. Bus Compressor 2, ek olarak Ratio, Attack ve Release seçenekleri, side-chain’i harici olarak tetikleme yeteneği ve x2 ve x4 yüksek hızda örnekleme gibi birçok özellik ekler.

Özellikleri

- Efsanevi SSL iş akışı ve konsol ergonomisi, SSL Native Channel Strip 2 ve Bus Compressor 2 plug-in’lerinin gücüyle buluşuyor.

- Her UC1 satın alımı, SSL Native Channel Strip 2 ve Bus Compressor 2 plug-in’lerinin tam lisanslarını içerir (479,00 $ değerinde)

- SSL Native Channel Strip 2 ve Bus Compressor 2  plug-in’lerini kullanırken işlev başına düğme kontrolü.

- Akıllı LED halkalar aracılığıyla kas hafızası oluşur ve sürekli görsel geri bildirim sağlanır.

- Yerleşik ekran size UC1'in şu anda hangi ‘Channel Strip’ ve ‘Bus Compressor’ plug-in’ine odaklandığını söyler ve aynı zamanda size o anda döndürülmekte olan kontrolün değerini gösterir.

- Plug-in’ Preset’lerini yükleyin ve Channel Strip yönlendirmesini doğrudan UC1'den değiştirin.

- SSL Native Bus Compressor plug-in’inden çalıştırılan otantik moving-coil (hareketli bobinli) Bus Compressor kazanç azaltma ölçümü.

- SSL Plug-in Mixer (SSL 360 ° içinde barındırılır), ‘Channel Strip’ ve ‘Bus Compressor’ tek bir ekrandan görüntülemek ve kontrol etmek için bir yer sağlar.

- Plug-in Mixer'e bağlı 3 farklı DAW arasında geçiş yapın.

- Fırçalanmış ve anotlanmış üst plaka ile yüksek kaliteli tamamen metal muhafaza.

- Bilgisayara Yüksek Hızlı USB bağlantısı.

- SSL 360 ° Mac ve PC yazılımı.

Şu anki müşteri yorumları.

Yorumunuzu Yazın

UC1

UC1

SSL Plug-in Kontrol Birimi

Kategorideki 1 ürün