SSL - Fusion Analog sinyal işleme ünitesi

Fusion

SSL

2.030 GBP + KDV

28,315.78 TL KDV Dahil

25,484.21 TL (Havale/EFT)

Analog sinyal işleme ünitesi

Daha Fazla Detaylar

Bu ürün stokta bulunmamaktadır.

Analog ustalarından yeni renkler
Fusion, modern hibrid stüdyo için tasarlanmış analog 2U stereo outboard bir işlemcidir. Fusion, eklenen tonel karakterin, ağırlığın ve boşluğun mix bus veya stereo gövdeye mükemmel birleşimini, yalnızca gerçek analog devrelerin sağlayabildiği detay, sıcaklık ve incelikle birleştirmek üzere tasarlanmış beş yeni analog renklendirme aracı sunar.

SSL soundu, stüdyo konsollarının nesillerinde yer alan çok çeşitli bir analog ses işleme araçları koleksiyonuna dayanıyor; el değmemiş mikrofon presetleri, klasik Kanal EQ & Dynamics, efsanevi Stereo Bus Kompresörü, Mic Kompresörü ve benzersiz SSL Summing Bus. Fusion, sıra dışı tonal karakter ve çok yönlülük sunan yeni analog işleme ekipmanları paketinin tanıtımıyla yeni bir çağa geçerek SSL'yi yeniliyor. Fusion, hibrit stüdyo sahipleri için işlem çeşitliliğini genişletir ve SSL Stereo Bus Kompresörü için mükemmel bir çözümdür.

Fusion, özel olarak veya bir araya getirilebilen beş analog işlemci içerir:

Vintage Drive
Vintage Drive – Mixlerinizi daha güçlü ve dayanıklı hale getiren eşsiz bir harmonik zenginleştirme devresidir. Drive ve Density kontrolleri, bir analog devrenin aşırı yüklenmesiyle elde edilen harmonik doygunluk ve yumuşak sıkıştırmayı üretmek için etkileşime girer. İnce kalınlaştırılmış doygunluk için hafif olarak kullanılabilir veya daha fazla aşırı distortion için sert bir şekilde sürülebilir.

Violet EQ
SSL Violet EQ - tamamen yeni bir phase-shift, two-band shelving EQ. 25 yılı aşkın bir süredir ilk yeni SSL analog EQ devresi, dikkatlice seçilmiş frekansların ve yanıt eğrilerinin SSL sounduna dayanır ve düşük kaliteli ve yüksek kaliteli parlaklıkta hızlı arama yapmak için tasarlanmış müzikal ve sezgisel bir EQ yaratır. Yüksek ve Düşük frekanslı devreler, her biri dört anahtarlamalı frekans noktası ve +/- 9dB zayıflama sunar.

HF Compressor
Yeni bir Yüksek Frekanslı Kompresör, analog alanda yüksek frekanslı ses üzerinde şekillendirme yapabilmenizi sağlar. Bu kompresör sadece yüksek frekanslara etki edebilir, yumuşatır, transparan bir hissiyatla sertlikleri alır, bant benzeri yüksek frekanslı bir yuvarlama yapar, kırılgan yüksek frekanslı fizz tamiri için harika bir çözümdür.

Stereo Image
Yeni bir streo imaj güçlendirici. Gerçek analog soundu ile orta-kenar sinyallerine müdahale ederek stereo ortamda genişlemeyi sağlar.

Transformatör
Anahtarlı, özel olarak tasarlanmış bir SSL Transformer devresi, yüksek frekanslı bir faz kaydırmasının yanı sıra, düşük frekanslı doygunluğu da sunar. Sonuç, alt frekansların eş zamanlı olarak gövde kazanması ve üst frekanslara eklenen bir parlaklık olarak karşımıza çıkar.

Günümüzün hibrit stüdyoları için ustaca tasarlanmış
SSL , her zaman akıllı iş bağlantıları ve üretim iş akışını hızlandıran ve hızlandıran özellikler için biliniyor. Fusion, aşağıdakiler dahil olmak üzere iş akışı geliştirme özelliklerine sahiptir: +/- 12dB Giriş ve Çıkış trim kontrolleri, Giriş aşırı yük LED'i, large peak-hold ayarlamaları, Ön planda üç birbirinden farklı kesme özelliğine sahip 3 sıralı hi-pass filtresi,  Vintage Drive ve HF Comp bölümleri için üç renkli durum göstergeleri. Bir XLR bağlantısı seti, stereo mix bus işlemi için Stereo Insert olarak kullanılabilir veya ayrı ayrı sağlayan bir Mide-Side (MS) devresi olarak çalışacak şekilde değiştirilebilir. Stereo sinyalin orta (orta) ve kenarlarına uygulanacak kompresörler veya EQ. Stereo Insert modunda, ekleme noktası, MS modundayken, ön Stereo Image kontrollerine geçirilebildiğinde, Pre-Violet  EQ'ya çevrilebilir. Giriş ve Çıkış bağlantıları XLR ile yapılır.

Şu anki müşteri yorumları.

Yorumunuzu Yazın

Fusion

Fusion

Analog sinyal işleme ünitesi

Kategorideki 10 ürün