ECS-410 EVEREST 4’ü bir arada müthiş bir kayıt kanalı

ECS-410 EVEREST

Summit Audio

0.00 TL KDV Dahil

0.00 TL (Havale/EFT)

4’ü bir arada müthiş bir kayıt kanalı...

Daha Fazla Detaylar

Bu ürün stokta bulunmamaktadır.

MZ-2 Mic & Inst. Preamp
Mz-2, lambalı ve solid-state giriş katları arasında geçiş yapabilen muhteşem bir mikrofon ve enstrüman preamplifikatörüdür.

DC-1 Dual-Mode Dyanmics

DC-1 modülü, değiştirilebilir klasik “soft knee” yumuşak compressor veya çok daha fazla compression oranlı “tight” moduna sahip ultra düşük gürültülü dinamik kontrol katıdır.

FE-1 Passive EQ
FE-1 pasif EQ, her biri 6 adet fiks frekans seçimine sahip 3 adet yumuşak lambalı pasif Summit EQ’dan oluşmaktadır.

DB2 Drive Bus/Output
DB2 Drive Bus çoklu gain-katına sahiptir ve ultra temiz sesten, overdrive’a kadar lambalı veya transistör mod seçimi ile birçok tonal
seçeneği size sunar.

All For One, One For All
Everest, her biri kendi balanslı giriş ve çıkışa sahip olan dört adet tamamen bağımsız modülden oluşan high-end bir channel strip’tir. Her bir modül analog ortamda patchbay’e gerek kalmadan kolaylıkla yönlendirilebilir.

TouchPatch And Go
TouchPatch yönlendirme sistemi ile sinyal yolunuzu hızlı ve verimli bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Sadece bir düğmeye basarak, ECS-410 dahili modüllerinin herhangi bir kombinasyonunu kolayca yönlendirebilirsiniz.Bağımsız Giriş ve Çıkışlar

Her bir bölüm kendi giriş/çıkış’ına sahiptir (ve bazı durumlarda çoklu giriş/çıkış) ve stüdyonuzda her birinin giriş/çıkışını ayrı ayrı patchbay’e bağlayabilir ve her bir modülü ayrı ayrı mix’lerinizde kullanabilirsiniz. Ayrıca, Everest’in tüm çıkışları yaratıcı yönlendirme ve patch opsiyonlarınız için her zaman devrededir.

ABD’de El Yapımı Üretim
Summit’in her bir parçası, en kaliteli parçalar kullanılarak ve detaylara özenle dikkat edilerek el yapımı üretilmektedir. Ses kalitesi ve uzun ömürlü Summit ürünlerinin temelinde yatan, kaliteli komponentlerin kullanılması ve üreticinin mühendislikteki know-how’ıdır.

En48.26cm
Derinlik8.89cm
Yükseklik43.18cm
Ağırlık11.79Kg

Şu anki müşteri yorumları.

Yorumunuzu Yazın

ECS-410 EVEREST

ECS-410 EVEREST

4’ü bir arada müthiş bir kayıt kanalı...

Kategorideki 9 ürün