Fluid Audio - DS8 7 ”ve 8” stüdyo monitörlerinde kullanılmak üzere tasarlanmış hoparlör altlığı

DS8

Fluid Audio

80,50 $ + KDV

812.09 TL KDV Dahil

730.88 TL (Havale/EFT)

7 ”ve 8” stüdyo monitörlerinde kullanılmak üzere tasarlanmış hoparlör altlığı

Daha Fazla Detaylar

Stokta Var

Fluid Audio DS8 masaüstü monitör standları, tüm 7” ve 8” 2 yollu stüdyo monitörleriyle kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Monitörlerinizi iki yüksekliğe çıkarabilme özelliği ile geliyorlar: 7,62cm ve 15,24cm. Birlikte verilen lastik ayaklar sayesinde DS5’ler 3 açıya ayarlanabilen bir akustik yalıtım sistemi haline gelir: Düz, 3 ve 6 derece eğim.

Monitörlerinizi kulak seviyesine yaklaştırmak, eksende daha iyi tepki almanızı sağlar. Tweeter’lardan gelen yüksek frekanslar biraz yönlü olabileceğinden, onları kulak seviyesine yaklaştırmak ve daha yakın olmak, daha fazla “tüm frekans cevabını” duymanız anlamına gelir.

DS5, MDF ağacından (stüdyo monitör kasalarımız ile aynı malzemeden) yapılmış, sağlam ve akustik olarak mükemmeldir. Polipropilen malzemeden yapılmış direkler, ABS plastik kaynaklı “ötme” sesini en aza indirir. Ayakların hem üst, hem de alt kısmı son derece emici, 40 durometre kauçuk ayak ile kapatılmıştır. Ayaklığın konstrüksiyonunun sayesinde monitörleriniz nefes alacak, orta frekanslar daha az distorsiyona uğrayacak ve alt frekanslar da netleşecektir. Özetlemek gerekirse markası ne olursa olsun stüdyo monitörlerinizden son derece “temiz” bir ses elde edeceksiniz.

Şu anki müşteri yorumları.

Yorumunuzu Yazın

DS8

DS8

7 ”ve 8” stüdyo monitörlerinde kullanılmak üzere tasarlanmış hoparlör altlığı

Kategorideki 7 ürün