DCL-200 Çift Lambalı Compressor

DCL-200

Summit Audio

0.00 TL KDV Dahil

0.00 TL (Havale/EFT)

Çift Lambalı Compressor

Daha Fazla Detaylar

Bu ürün stokta bulunmamaktadır.

Her yerde!
Canlı ses ve stüdyo ortamlarının temelini oluşturan DCL-200, yıllar boyu sayısız konserin ve albüm sesinin şekillendirilmesinin yanı sıra, dünyanın dört bir yanındaki en iyi dans kulüplerinden birçoğunda yer almaktadır.

Dual-Hybrid Tasarım
Summit Audio DCL-200, transformatörsüz bir sinyal yolunda yüksek güvenilirlikte 990 op-amp ile elle seçilen vakum tüplerini birleştiren çift kanallı hibrid tasarımlı compressor/limiter’dır ve size harmonikleri zengin ve lamba teknolojisinin sıcaklığı ile inanılmaz temiz ve detaylı bir ses verir.

Stüdyo ve Sahne İçin İdeal
Kayıt, miks ve mastering için ideal bir compressor olan DCL-200 son derece müzikal bir cihazdır.  

Stüdyo ve sahne
DCL-200 soft-knee ve gelen sinyale bağlı geçiş karakteristiğine sahiptir ve bu sayede inanılmaz kullanışlı ve müzikal bir üründür, kayıt, mix ve mastering kullanım amaçları için idealdir. Yüksek “slope” (ratio) daha fazla compress etkisi yaratmaktadır.

ABD’de El Yapımı Üretim
Summit’in her bir parçası, en kaliteli parçalar kullanılarak ve detaylara özenle dikkat edilerek el yapımı üretilmektedir. Ses kalitesi ve uzun ömürlü Summit ürünlerinin temelinde yatan, kaliteli komponentlerin kullanılması ve üreticinin mühendislikteki know-how’ıdır.

Frekans Cevabı5 Hz - 70 kHz
Side ChainVar
En48.26cm
Derinlik25.40cm
Yükseklik8.89cm
Ağırlık7.71Kg

Şu anki müşteri yorumları.

Yorumunuzu Yazın

Kategorideki 7 ürün