ADI-2-Pro AE yüksek kaliteli 2-Kanal AD/DA çevirici

ADI-2-Pro AE

Yeni

RME

2.530 € + KDV

28,486.69 TL KDV Dahil

25,638.02 TL (Havale/EFT)

RME'nin 20. Yılında sadece 500 adet üretilmiş yüksek kaliteli 2-Kanal AD/DA çevirici.

Daha Fazla Detaylar

Bu ürün stokta bulunmamaktadır.

Ses ve Kalitede Yeni Deneyim

- 2 Kanal analog giriş
- 4 Kanal analog çıkış
- XLR (balanslı) ve TS (balanssız) çıkışlar
- ADAT veya SPDIF optik giriş/çıkış
- AES/EBU ve SPDIF koaksiyel giriş/çıkış
- 2 Adet yüksek güçlü ve kaliteli kulaklık çıkışı
- USB 2.0

Dünya genelinde sadece 500 adet üretilmiş ve bu sayı ile sınırlandırılmış RME ADI-2 Pro AE, RME’nin 20. Yılını müthiş bir kalite ve estetik ile kutlamaktadır. Teknik özellikleri ADI-2 Pro ile aynı olan ürünün en önemli farklılığı özellikle odyofiller için etkileyici tasarıma sahip siyah ve üstü şeffaf içeriden aydınlatmalı kutusudur. Ayrıca, arka panelde altın kaplama yüksek kaliteli konnektörler kullanılmıştır.

Son derece transparan bir ses sahip ürünün iki adet yüksek güçlü ve kaliteli kulaklık çıkışı da bulunmaktadır. Referans AD/DA çeviricilere sahiptir.

- Profesyonel stüdyo kalitesinde high-end AD/DA çeviriciler
- Gerçek high-end kalitesine sahip iki adet kulaklık amplifikatörü
- Benzeri olmayan bir USB DAC
- iPad/iPhone için high-end AD/DA ve kulaklık pre-amp
- Monitörleme özelliğine sahip multi-format çevirici (AES, SPDIF, ADAT)
- DSD kayıt ve çalma özelliği
- 768 kHz’e kadar örnekleme oranı

Bu kadar esnek bir çevirici daha görmediniz!
ADI-2 Pro, balanslı/balanssız analog giriş/çıkışlara, iki adet yüksek kaliteli ve güçlü kulaklık çıkışlarına, RME’nin eşsiz SteadyClock III jitter gidericisine, 4-aşamalı hardware giriş ve çıkış seviye kontrolüne, DSP-tabanlı sinyal prosesörüne, harici güç kaynağına, Class Compliant USB uyumluluğuna, DSD kayıt ve Direct DSD çalma (256 / 11.2 MHz) özelliği de dahil olmak üzere 768 kHz örnekleme oranına sahiptir.
Class Compliant USB 2.0 ile tüm iOS cihazları ile tam uyumludur. Harici güç kaynağı bağlantısı kitlenebilir konnektöre sahiptir. Bilgisayar arabirimi olarak stereo (2x giriş/çıkış) ve çoklu-kanal (6 giriş/8 çıkış) modu vardır. Mac OS X ve Windows uyumludur. WDM ve ASIO uyumluluğu ve yüksek performans için MADIface serisi sürücüleri kullanmaktadır.

Mükemmel Ses Kayıt ve Çalma
ADI-2 Pro’nun içindeki her detay üzerinde çok düşünülerek tasarlanmıştır ve her birinin ayrı bir hikayesi vardır. Ancak bu sayede üstün ses kalitesine ulaşılabilmiş ve referans bir ürün yaratılmıştır. Bu müthiş sesin sağlanması ve kulaklık çıkışlarına ayrı güç verilebilmesi amacı ile sıradışı 10-katmanlı PCB tasarımı kullanılmıştır. İç güç kaynağı devreleri ve kusursuz regülatörleri, süper düşük gürültülü tasarıma sahiptir ve bu sayede güç raylarının performansı düşmemiştir. Seçilmiş SoundPlus operasyonel amplifikatörler en yüksek SNR ve en düşük THD değerlerinin tüm koşullarda elde edilmesini sağlamıştır. Tüm analog devre tamamen simetrik ve balanslıdır –ve DC coupled’dır. Sinyal yolunda DC koruma sağlayan kapasitörler sadece analog giriş soketlerindedir ve sese en ufak bir olumsuz etkisi olmaması amacı ile özenle seçilmişlerdir.
4-Kanal AD çeviriciler, 768 kHz örnekleme oranını ve DSD kaydı desteklemektedir ve sinyalin gürültüye oranında 3dB işileştirme sağlamış olan dual-mono tasarıma sahiptir. İki “premium” DAC iki ayrı stereo çıkış için kullanılmıştır. EQ, Crosfeed ve spectral analiz, yüksek performanslı 2.17 Giga FLOPS (2882 MIPS) DSP ile yapılmaktadır. Üründe yüksek kaliteli örnekleme oranı çeviricisi de vardır. Mükemmel “jitter” yok etme ve stabil clock için RME’nin en son SteadyClock III’ü kullanılmıştır.

Yüksek Rezülasyonlu Ekran
ADI-2 Pro, 5-bant parametrik EQ, hızlı erişim için ayarlanabilir bas/tiz, binaural crossfeed fonksiyonu, ayarlanabilir loudness filtresi, seçilebilir AD/DA filtresi, dört ayrı giriş/çıkış referans seviyesi, otomatik referans seviyesi, auto-balanced kulaklık modu gibi benzer diğer markaların ürünlerine göre birçok kendine has özelliğe sahiptir. Yüksek rezülasyonlu ekranı sadece ürünü kontrol etmek için değil, aynı zamanda uyarıların ve yardımcı mesajların gösterildiği bir paneldir. M/S proses, stereo genişlik ve faz çevirme gibi profesyonel özelliklerle beraber, RME’nin meşhur 30-bant biquad filtreli Spectral Analyzer’ı ile yüksek rezülasyonlu IPS ekranda müziğinizi gözlemleyebilirsiniz.

Bit & kHz24-Bit, 768 kHz
Analog Girişler2x XLR (balanslı)
Analog Çıkışlar2x XLR (balanslı), 2x Line (balanssız)
Dijital Girişler1x ADAT (2-kanal), S/PDIF (optik ve koaksiyel) veya 1x AES/EBU
Dijital Çıkışlar1x ADAT (2-kanal), S/PDIF (optik ve koaksiyel) veya 1x AES/EBU
Kulaklık Çıkışı2x
Master Volume KontrolVar
Dahili MixerVar
ArabirimUSB 2.0

Şu anki müşteri yorumları.

Yorumunuzu Yazın

Kategorideki 12 ürün